Seda Sayan ve eşi Çağlar Ökten, sevenlerini endişelendiren bir hastalık süreci yaşadılar ve hızla hastaneye kaldırıldılar. İşte bu gelişme hakkında güncel bilgiler ve detaylar.![](https://www.internetajans.net/images/files/2023/10/6541574bd0d64.jpg)
![](https://www.internetajans.net/images/files/2023/10/6541571c267db.jpg)
![](https://www.internetajans.net/images/files/2023/10/654156f7ba045.jpg)
Bu gelişmelerin ardından Seda Sayan ve eşi Çağlar Ökten'in sağlık durumlarını yakından takip etmeye devam ediyoruz. Kendilerine geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor ve sağlık sorunlarının kısa sürede çözülmesini umuyoruz.
Seda Sayan'ın Sağlık Sorunları
Seda Sayan, estetik ameliyatı ve sosyal medya aktiviteleri ile gündemdeydi. Yakın arkadaşı Safiye Soyman ile olan bir anlaşmazlık sonrasında, beklenmedik bir sağlık sorunu ile karşı karşıya kaldı.![](https://www.internetajans.net/images/files/2023/10/6541574bd0d64.jpg)
Hastaneye Yatışı
Seda Sayan, bundan sadece 2 hafta önce bir hastalık nedeniyle hastaneye yatırıldı. Yakın zamanda tekrar hastalanarak hastaneye kaldırılması, sevenlerini endişelendirdi.![](https://www.internetajans.net/images/files/2023/10/6541571c267db.jpg)
Çağlar Ökten ile Birlikte
Eşi Çağlar Ökten de aynı dönemde benzer bir hastalıkla mücadele ediyor. Çift, hastalıkla başa çıkmak için hızlıca hastaneye gitti ve tedavi altına alındı. Sosyal medya hesapları üzerinden yaptıkları açıklamada, "İkimizde serumluk olduk" dediler.![](https://www.internetajans.net/images/files/2023/10/654156f7ba045.jpg)
Seda Sayan'ın Uyarısı
Seda Sayan, hastalığın ciddiyetini vurgulayarak, "Dikkat edin. Salgın sinsi sinsi bulaşıyor. Sarılmayın, kimseyi öpmeyin" şeklinde bir uyarıda bulundu. Sağlık konusundaki hassasiyeti ve uyarıları, takipçileri tarafından olumlu bir şekilde karşılandı.![](https://www.internetajans.net/images/files/2023/10/654156d414f5a.jpg)