Bugün

Gizlilik İlkeleri

Gizlilik Politikası

İnternet Ajans sitesini ziyaretinizle birlikte metinde belirtilen kullanım koşullarını kabul ettiğiniz varsayılacaktır. Bu nedenle bu metni eksiksiz okumanız rica olunur.

Gizlilik Bildirimi

Yayınladığımız bu beyan İnternet Ajans internet sitesini kullanırken kullanıcılar olarak sizin hakkınızda edindiğimiz kişisel verilerinize yönelik anlayışımızı açıklamaktadır.

İnternet Ajans ziyaretçileri gerek gördüklerinde sitemize üye olabilirler. Üyelikte belirttikleri kişisel bilgiler kullanıcı tarafından başkasına verilmediği sürece asla değişmez, değiştirilemez. Sitemiz bu gibi kişisel bilgileri üçüncü kişi veya kurumlara satmayacağını, kiralamayacağını ve hiçbir şekilde kullandırmayacağını taahhüt eder. İstisnai olarak yalnız yasal durumlar dahilinde resmi makamlarla ilgili bilgiler paylaşılabilir.

Bunun yanında sitemiz elektronik posta ile haber bültenleri göndermek, sitemizdeki yeniliklerin tanıtım ve duyurusunu yapmak amacıyla kullanıcıları ile iletişime geçebilecektir.

Kullanım Koşulları

internetajans.net üyeleri, yorum mesaj vb. alanları kullanarak başka kullanıcılarla etkileşime geçebilir. Site editörlerimizce genel olarak haber veya galerilere yazılmış olan tüm yorumlar denetimden sonra sitede yayınlanır. Yorum alanını kullanırken ve üyelerle iletişimde bulunurken aşağıdaki kurallara uymanız gerekmektedir:

  • Hiçbir tür politik amaçlı, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür veya iftira içeren, küçük düşürücü, kaba, pornografik, rahatsız edici ya da ahlaka aykırı bilgi postalamamak ya da iletmemek,
  • Bir virüs veya başka bir zararlı unsur içeren hiç bir tür bilgi, yazılım ya da başka bir malzeme postalamamak ya da iletmemek,
  • Ticari amaç taşıyan ya da reklam içeren hiç bir bilgi, yazılım ya da malzeme postalamamak, iletmemek ya da kullanmamak.

İnternet Ajans üyeleri/kullanıcıları sitemizde yayınlanan yorumlarından kendileri sorumludurlar. İnternet Ajans’in bilgisi dışında, üyeler/kullanıcılar tarafından eklenmiş olan içeriklerden/yorumlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Uyarılara rağmen, başkalarını rahatsız edecek şekilde davranmaya devam eden ve uygunsuz mesajlar gönderen kişilerin varsa üyelikleri derhal iptal edilecektir, üyelikleri bulunmuyorsa sistem üzerinde kayıtlı İP adreslerine engel getirilecektir.

Web Sayfalarına Link/Bağlantı Verilmesi

Bu web sitesinde internetajans.net’un kontrolünde olmayan web sitelerine linkler bulunmaktadır. Sitemiz herhangi bir şekilde bu diğer web sitelerinin içeriğinden sorumlu tutulamaz. internetajans.net bu sayfa ve bağlantılı hizmetlerin kullanımı konusunda bir sorumluluk almamakta ve herhangi bir tavsiyede bulunmamaktadır. Bu sitelerin kullanımından doğabilecek zararlar kullanıcının kendi sorumluluğundadır.

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.

Bilgi Kullanımı ve Paylaşılması

internetajans.net sitesindeki tüm haber ve makaleler alanında uzman editörlerimiz tarafından oluşturulmaktadır. Burada okuduğunuz haber veya yazıların farklı ortamlarda yayınlanması Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu madde 25 ve 36 gereğince yasalara aykırıdır. Haberleri başka platformda paylaşmak istediğiniz taktirde aşağıda yer alan örnekte gösterildiği gibi kaynak bilgisini yazının bitimine eklemeniz gerekmektedir.

İnternet Ajans– https://www.internetajans.net

Web Sayfasında Değişiklik Yapma Hakkı

internetajans.net işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgilerde veya web sitesinin formatında önceden duyurmadan değiştirme hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitemiz herhangi bir nedenle ve tamamen kendi kararıyla bu web sitesine erişimi kaldırma veya kısıtlama hakkını saklı tutar.

Telif Hakları

Sitemiz hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan “yer sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz “uyar ve kaldır” prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sitemizde belirtilen iletişim mail adresinden bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan talep ve şikayetler incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde ihlal olduğu düşünülen içerikler derhal sitemizden kaldırılacaktır. Site yönetimine ulaşmadan yapılan hukuki işlemlerden site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Sitemizden kaldırılması istenilen konular incelenip maksimum 3 iş günü içerisinde kaldırılacaktır. Sitemiz telif haklarına saygılıdır.

PRİVACY POLİCY

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the www.internetajans.net However, sometimes the www.internetajans.net uses third parties to process your information. www.internetajans.net requires these third parties to comply strictly with its instructions and the www.internetajans.net requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the www.internetajans.net we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the www.internetajans.net and its services. When you use www.internetajans.net online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the www.internetajans.net cookies section of our full Privacy Policy.