Bugün

Künye

Künye

İmtiyaz Sahibi / GRANTEE

Mat Yapım İnternet ve Danışmanlık Hizmetleri A.Ş.

Adres: Mersin Yolu Üzeri Turhan Cemal Beriker Bulvarı  Seyhan/ADANA

E-MAİL: iletisim(@)internetajans.net

GENEL YAYIN YÖNETMENİ / Editor in Chief

Salih AYDIN

[email protected]

YAYIN KOORDİNATÖRÜ / Publications Coordinator

Nisa Nur BALCI

[email protected]

Editörler / Editors

Kazım KARACA

[email protected]

Özcan YUMUKGÖZ

[email protected]

Bilal ESEN

[email protected]

Nagihan SEVİM

[email protected]

Gece Vardiyası Editörü / Night Shift Editor

Ayşe GÜVEN

[email protected]

GÖRSEL HİZMETLER / Graphic Services

Turgut ÖZBİRLİK

[email protected]

Reklam / Advertise

Nurullah ARMADİ

[email protected]

SERVİS SAĞLAYICI / Service Provide

TUMEVA İNTERNET HİZMETLERİ

www.tumeva.com

HUKUK DANIŞMANI / Jurisconsult

Av. Serpil GÜVEN

[email protected]

Sitemiz; ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir.

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. internetajans.net harici linklerin sorumluluğunu almaz.

© TÜM HAKLARI SAKLIDIR

internetajans.net’da yayınlanan haber ve görseller kaynak gösterilmeden kullanılamaz. internetajans.net‘da yayınlanan köşe yazılarının ve yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Web sitemiz dışındaki farklı sitelere yönlendirilen linklerin içeriklerinden, internetajans.net sorumlu tutulamaz.

GİZLİLİK POLİTİKASI

© Copyrigth 2021  www.internetajans.net  & Tüm hakları saklıdır.

Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları internetajans.net’a aittir. internetajans.net sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar internetajans.net’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. internetajans.net’da harici linkler ayrı bir sayfada açılır.

Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. internetajans.net’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

PRIVACY POLICY

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the internetajans.net. However, sometimes the internetajans.net uses third parties to process your information. internetajans.net requires these third parties to comply strictly with its instructions and the internetajans.net requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the internetajans.net we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the internetajans.net and its services. When you use internetajans.net online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the internetajans.net cookies section of our full Privacy Policy