Televizyon dünyasının renkli simalarından Tuğba Ekinci, TV8'de yayınlanan 'Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa' programına katılarak, kadınlarla ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Kendi bakış açısını yansıtan bu ifadeleri, toplumsal cinsiyet ve kadın hakları konularında ciddi tartışmalara yol açtı.![](https://www.internetajans.net/images/files/2023/10/6541372fa7139.jpg)
![](https://www.internetajans.net/images/files/2023/10/6541373b138ac.jpg)
![](https://www.internetajans.net/images/files/2023/10/654137452397e.jpg)
![](https://www.internetajans.net/images/files/2023/10/6541372fa7139.jpg)
"Toplumsal Cinsiyet ve İnançlar"
Tuğba Ekinci'nin programa katıldığı sırada dile getirdiği ilk ifade, "Erkek her zaman kadından üstündür" şeklinde oldu. Bu cümle, toplumsal cinsiyet ve inançlarla ilgili hassas bir konuyu gündeme getirdi. Ekinci, kadınların şiddet görmemek için susma veya dayak yeme seçenekleri arasında bir seçim yapmak zorunda olduklarını savundu.![](https://www.internetajans.net/images/files/2023/10/6541373b138ac.jpg)
"Erkeklerin Düşüşü"
Şarkıcı, "Ozan Güven, Ahmet Kural ve Mehmet Ali Erbil gibi vizyonlu insanların düşürüldüğünü düşünüyorum. Nasıl kadınları düşürüyorlar? Bizim erkeklerimizi de düşürüyorlar. Bunlar ahlaklı, normal, düzgün hayatları olan kadınlar olsalar bunlar olmaz" şeklinde ekledi. Bu görüş, ünlü isimlerin toplumda nasıl algılandığına ve toplumsal değerlerimize dair düşündürücü bir perspektif sunuyor.![](https://www.internetajans.net/images/files/2023/10/654137452397e.jpg)