![](https://www.internetajans.net/images/files/2023/10/65315a363bda3.jpg)
TRT'nin sevilen dizisi "Kendi Düşen Ağlamaz," oyuncu kadrosuna Batuhan Ekşi'nin katılmasıyla heyecan verici bir döneme giriş yapıyor. İşte, bu muhteşem diziye yeni katılan oyuncu ve onun karakteri hakkında detaylar!
"Kendi Düşen Ağlamaz" Dizisine Yeni Bir Soluk: Batuhan Ekşi
TRT1 ekranlarında izleyiciyle buluşan gençlik dizisi "Kendi Düşen Ağlamaz," her bölümüyle büyük bir heyecanla bekleniyor. Bu popüler dizinin kadrosuna katılan yeni isim ise Batuhan Ekşi. Diziye katılmasıyla, "Kendi Düşen Ağlamaz" daha da ilgi çekici hale geliyor.
![](https://www.internetajans.net/images/files/2023/10/65315a40373fa.jpg)
Bilge Karakteriyle "Kendi Düşen Ağlamaz"
Birsen Altuntaş'ın haberine göre, NGM imzalı Ayşegül Çiçekoğlu'nun aynı adlı kitabından uyarlanan bu dizi, izleyicileri her perşembe akşamı ekran başına çekmeye devam ediyor. "Kendi Düşen Ağlamaz," TRT'nin en dikkat çeken yapımlarından biri olmayı sürdürüyor.Dizide genç kuşağın iki başarılı oyuncusu Eylül Tumbar ve Enes Koçak, Hakan Yılmaz ve Selen Soyder gibi usta oyuncularla bir araya geliyor. Eğlenceli bir kitap uyarlaması olan diziye, şimdi de
batuhan ekşi dahil oluyor.
![](https://www.internetajans.net/images/files/2023/10/65315a62aa230.jpg)
Tanıyalım: Batuhan Ekşi ve "Bilge"
Batuhan Ekşi, "Kendi Düşen Ağlamaz" dizisinin kadrosuna katıldı. Daha önce "Arka Sokaklar" gibi sevilen dizilerde izleyici karşısına çıkan Ekşi, şimdi "Kendi Düşen Ağlamaz" dizisinde "Bilge" karakteriyle karşımıza çıkacak. İtalya'da eğitim almış bir pasta şefi olarak diziye dahil olan Batuhan Ekşi, izleyicilere unutulmaz bir deneyim sunmaya hazırlanıyor."Kendi Düşen Ağlamaz" dizisine katılan Batuhan Ekşi'nin oyunculuk yeteneği ve "Bilge" karakteriyle diziye katacağı renk, izleyicileri heyecanlandırıyor. Bu muhteşem dizi, Türk televizyonunun en ilgi çekici yapımlarından biri olmaya devam edecek gibi görünüyor.