MasterChef All Star’ın 24 Ekim tarihli 128. bölümünde büyük bir rekabet yaşandı. Hamburger düellosunda yarışmacılar arasında kıyasıya bir mücadele vardı. Danilo, Somer ve Mehmet Şef'in istediği 8 çeşit hamburgeri daha iyi yapma görevini üstlenen takımlar arasında kıyasıya bir rekabet yaşandı. Kırmızı takım, 8-1'lik farkla bu görevi başarıyla tamamlayarak zafer kazandı. Ayrıca, bu bölümde haftanın 1. ve 2. eleme adayları da belli oldu. Gecenin sonunda eleme potasında ise Metin ve kaptan Cemre arasında dikkat çeken bir tartışma yaşandı. İşte, MasterChef All Star 24 Ekim eleme sonuçları ve bu heyecan dolu gecenin detayları.![](https://www.internetajans.net/images/files/2023/10/6538cca21592f.jpg)
![](https://www.internetajans.net/images/files/2023/10/6538ccab2eac9.jpg)
![](https://www.internetajans.net/images/files/2023/10/6538ccb4e651a.jpg)
![](https://www.internetajans.net/images/files/2023/10/6538ccbed7991.jpg)
Şeflerin ortak kararı ile bireysel dokunulmazlıkta en iyi tabağı Cemre, Barbaros ve Esra yaptı. Bu sonuçla bireysel dokunulmazlığı kazanan isim Cemre oldu.
MasterChef All Star’ın 24 Ekim bölümüne dair yaşananlar ve sonuçlar bu şekilde. Rekabetin gittikçe arttığı bu sezonda heyecanın devam edeceğini söyleyebiliriz. Bir sonraki bölümde neler yaşanacağını merakla bekliyoruz.
![](https://www.internetajans.net/images/files/2023/10/6538cca21592f.jpg)
Haftanın 1. ve 2. Eleme Adayları Belli Oldu
MasterChef All Star’ın 24 Ekim bölümünde haftanın 1. ve 2. eleme adayları netlik kazandı. Hamburger düellosunda kıyasıya bir mücadele yaşandı ve kırmızı takımın zaferi sonucunda eleme adayları belirlendi. Peki, haftanın eleme adayları kimler oldu? İşte cevabı.![](https://www.internetajans.net/images/files/2023/10/6538ccab2eac9.jpg)
Mavi Takım Eleme Adayları
Mavi takımda bireysel dokunulmazlığı kazanan Cemre, eleme potasına Metin'i gönderdi. Ardından yapılan oylama sonucunda diğer eleme adayı Barbaros olarak belirlendi. Bu haftanın eleme adayları Cemre, Metin ve Barbaros oldu.![](https://www.internetajans.net/images/files/2023/10/6538ccb4e651a.jpg)
Dokunulmazlık Oyunu Sonuçları
MasterChef All Star’ın 24 Ekim bölümünde düzenlenen dokunulmazlık oyunu büyük bir heyecana sahne oldu. Masterchef dokunulmazlığı kim aldı? Şefler yarışmacılardan 8 farklı hamburger çeşidi yapmalarını istediler. İşte dokunulmazlık oyununun sonuçları:- Kapalı hamburger / Sergen (Kazandı) - Esra
- Sloppy joe / Tolga (Kazandı) - Metin (Kazandı)
- Islak hamburger / Dilara (Kazandı) - Tanya
- Balık burger / Ayaz (Kazandı) - Kıvanç
- Tavuk burger / Tahsin (Kazandı) - Alican
- Vejeteryan burger / Cemre - Barış (Kazandı)
- Cheesburger / Eren (Kazandı) - Batuhan
- Hamburger / Hasan (Kazandı) - Barbaros
![](https://www.internetajans.net/images/files/2023/10/6538ccbed7991.jpg)
Bireysel Dokunulmazlık Kazananı
Mavi takım, dokunulmazlık oyununu kaybedince yarışmacılar bireysel dokunulmazlık için mücadele etti. Bu turda şefler yarışmacılardan pişmaniye yapmalarını istediler ve süreleri 45 dakika olarak belirlendi.![](https://www.internetajans.net/images/files/2023/10/6538ccd3dc9a9.jpg)
![](https://www.internetajans.net/images/files/2023/10/6538cce19b05d.jpg)