KANLI DÜELLO | Kaan Kazgan ve Savaş Cebeci Karşılaşması: Sosyal Medyada "70 Kilo Kimse Beni Yenemez" Sözleriyle Olay Yarattı!Sosyal medya fenomeni ve vücut geliştirme koçu Savaş Cebeci, "Eğer 70 kilo veya daha hafifse, kimse beni yenemez" şeklinde çıkış yapmasıyla profesyonel MMA dövüşçüsü Kaan Kazgan'ın dikkatini çekti. Bu sözlere yanıt veren Kazgan, ikili arasında gergin bir durumun ortaya çıkmasına neden oldu.
İkinci bir düelloya davet eden bu iki rakip, sonunda buluştu ve kavga etmeye başladılar, Savaş Cebeci yerden kalkamadı, yüzüne aldığı darbeler sonucu kaşı açılan Vücut geliştirmeci ve Fitnessçı Savaş Cebeci kanlar içinde kaldı.. Çok geçmeden pes etti."İŞTE BAZI KANLI ANLAR"Kaan Kazgan, kavganın ardından kanlı yumruklarını göstererek, "Arkadaşlar, şov tamamlandı, işte bazı kanlı anlar" diye bir video paylaştı.
SOSYAL MEDYADA BÜYÜK YANKI UYANDIRDIMMA Dövüşçüsü Kaan Kazgan ile Vücut Geliştirmeci ve Fitnessçı Savaş Cebeci kavgasının görüntüleri hızla sosyal medyada yayıldı.. Sosyal Medya'dan tepkiler gecikmedi...
![](https://www.internetajans.net/images/files/2023/09/65093f50b8402.webp)
![](https://www.internetajans.net/images/files/2023/09/6509401732a6e.jpg)