Bihter Filmi Setinde Gerginlik - farah zeynep abdullah ve hande ataizi Arasındaki SıkıntıGüzel oyuncu Hande Ataizi, Camdaki Kız adlı projenin ardından yeni bir projeye adım atmıştı. Bu kez, Aşk-ı Memnu'nun film uyarlaması olan "Bihter" için sete katılmıştı. İddialara göre, sette başrol oyuncusu Farah Zeynep Abdullah ile aralarında gerginlik yaşandı ve artık konuşmuyorlar.
Hande Ataizi'nin kariyeri, onun Ruhsar dizisiyle dönemin en çok konuşulan isimlerinden biri haline gelmesiyle şekillendi. Yıllara meydan okuyan güzelliği ve oyunculuğuyla dikkat çeken Ataizi, "Bihter" karakterinin yeni sahibi olarak büyük bir beklenti yaratmıştı.Camdaki Kız projesinin ardından, Hande Ataizi'ye "Bihter" filmi için teklif geldi ve oyuncu bu teklifi kabul ederek sete girdi.
Filmin başrolünde yer alan Farah Zeynep Abdullah ve Hande Ataizi'nin sette gerilim yaşadığı konuşuluyor. İddialara göre, ikili arasında yaşanan bu gerginlik, setteki çalışma ortamını olumsuz etkiledi.Hande Ataizi'nin yakın çevresine, "Çekimlerin sona erdiği için çok mutluyum" dediği de iddialar arasında yer alıyor.
"Bihter" dizisinin kadrosu, büyük bir merakla bekleniyordu. Farah Zeynep Abdullah'ın Behlül'ü, Boran Kuzum'un, Matmazel'i Ebru Özkan'ın, Nihal'i Helin Kandemir'in ve Beşir'i Lorin Menhart'ın canlandıracağı bu önemli projenin sette yaşanan gerginlik, izleyiciler tarafından da yakından takip ediliyor.
![](https://www.internetajans.net/images/files/2023/10/65198ab13a5c6.jpg)
![](https://www.internetajans.net/images/files/2023/10/65198ac5ea965.jpg)
![](https://www.internetajans.net/images/files/2023/10/65198ad93dc99.jpg)