Zehra Çilingiroğlu Paskalya tatilini fırsata dönüştürdü

Zehra Çilingiroğlu Paskalya tatilini fırsata dönüştürdüğü ve okulu bıraktığı iddia edildi. Türkiye’nin konuştuğu manşet için hemen detaylara inin..


Zehra Çilingiroğlu son zamanlarda çok fazla konuşulan konu oldu. Paskalya tatilini fırsata dönüştüren Çilingiroğlu’nun okulu bıraktığı kulisleri sosyal medyaya bomba gibi oturdu. Bütün sosyal medya Hülya Avşar’ın konu hakkındaki yorumlarını merak ediyor. Zehra Çilingiroğlu, Türkiye’nin kaderini etkileyecek olan Referandum gününden beri manşetlerden düşmüyor.

Şimdi ortaya atılan bir iddia ise ortalığı yine karıştıracak. Sosyal medyada dönen kulislere göre bir televizyon programında Çilingiroğlu’nun okulu bıraktığı söylendi. Şuan birçok ülkede Paskalya tatili varken tatile Türkiye’ye gelen Zehra’nın yine kulislere göre sürekli kapalı havaya alışamadığı, ailesiz yapamadığı gibi nedenlerden dolayı ülkeye döndüğü söyleniyor.

ZEHRA TATİLİNİ UZATMIŞ OLABİLİR

Henüz Zehra tarafından bir açıklama gelmedi ama biz İnternetajans.net olarak böyle bir şey olduğunu düşünmüyoruz. Tatilini biraz uzatmış olabilir çünkü yeni bir ülkede, yeni bir okulda hiç tanımadığın insanlara alışmak sizin tahmin ettiğiniz kadar kolay değil! Kendisine bu yolda büyük kolaylıklar diliyoruz ki aynı zamanda okuduğu okulunda kolay bir okul olmadığını biliyoruz. Sizde konu ile ilgili olarak detayları sosyal medya hesaplarımızdan görebilirsiniz ki bu anlamda yine merak ettiğimiz her şeyi sitemizde görebileceksiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *