Yıllara meydan okuyan NTV Spor ekranlara veda ediyor

2008 yılından bu yana spor denince akla ilk gelen kanallardan birisi olan NTV Spor için veda vakti geldi. Canlı yayında sunucunun söylediğine göre kanal Temmuz ayının ortasında kapacak.


Yıllardır Türkiye’de spor haberlerini sunan NTV Spor yayın hayatına devam ediyor. Doğuş Grubu’nda olan NTV Spor 17 Temmuz 2017 günü ekranlara veda edecek. Zaten sunucular ve spikerler veda mektuplarını canlı yayında yayınladılar. 2008 yılından bu yana hayatımızda olan kanaldan hem canlı yayın maçları, hem özetleri hem de maçlardan sonra yorum yayınlarıyla gerçekten de çok muhteşem yayınları izledik. Özellikle basketbol maçlarına da kanalında yer veren NTV Spor yayınları maalesef sona eriyor. Basketbol maçlarının ise farklı kanallarda yayınlanacağı biliniyor.

NTV SPOR ANLIK OLARAK TAKİP EDİLİYORDU

Maçlar bazen şifreli olarak veriliyordu ki maçlar şifreli olarak verildiğinde NTV Spor’da canlı yorum yayınları ülkemizde en çok izlenen spor yayınları arasına giriyordu. Bunun akabinde ayrıca birçok maç yayını da yine direkt olarak bu kanaldan veriliyordu. Geç saatlerde izlemeye alıştığımız basketbol maçlarına artık veda vakti geldi çünkü maç yayınlarının hangi kanalda yapılacağı henüz belli olmadı. NTV Spor yönetimi resmi bir veda mektubu yayınlamadı ama gelen bilgilere kanalın bahsi geçen tarihte ekranlara veda edeceği biliniyor. NTV Spor sayesinde birçok sunucu ve spor yorumcusu yetişmiş ve diğer kanallara pas edilmişti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

FIFA 18 yüz ifadeleri konusunda takipçilerini güldürecek

FIFA 18 yüz ifadeleri konusunda çok büyük güncelleştirmeler ile takipçilerini güldürecek. Sadece belli başlı ünlü oyuncuların yüz ifadeler, saha içerisinde davranışları konusunda şirket büyük bir yenilik yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.