Yastık altında altın saklayanlara iyi haber

Yastık altına atılan çeyrek altınlar Türk insanına nasıl yatırım yapılacağını otomatik olarak anlattı. Türkiye’nin altına olan ilgisi atası olan Osmanlı Devleti’ne kadar uzanıyor.


Yastık altında altın saklayanlara iyi haber az önce geldi. Yapılan araştırmalara göre önümüzdeki dönem altın fiyatları olumlu bir şekilde ilerlemeye devam edecek. Dolar ve avroya olan ilgi azaldığı ve altına olan ilgide arttığı için bu anlamda olumlu sonuçlar olabiliyor. Özellikle kadınların bilezik, küpe ve benzeri aksesuarları altın olarak kullanması hem sağlıklı oluyor hem de gelecek için önemli bir yatırım aracı oluyor. Yatırım yapmak için sizde yastık altına dolar ve avro koymak yerine Osmanlı geleceği olan altın koyup büyük bir yatırım yapma imkanına sahip olabilirsiniz.

ÇEYREK ALTIN 226 LİRAYA SATILIYOR

Bir zamanlar 50 liranın altında aldığımız altına olan bağımlılık artınca hal böyle olmaya başladı. Bugün 224 liraya alınan alınan çeyrek altın 226 liraya kuyumcularda ve kapalı çarşıda alıcılarını bekliyor olacak. Eğer sizde çeyrek ve yarım altın almak istiyorsanız tam günü diyebiliriz çünkü yarım altında çeyrek altının fiyatının 2 katı olan 452 liraya alıcılarını bekliyor olacak.

TÜRK EKONOMİSİ KENDİNE GELİYOR

Bir zamanlar orta doğunun sahibi olan Osmanlı küllerinden tekrar doğuyor çünkü İstanbul’da borsa tam anlamıyla kafa karıştıran rakamlarla yükselmeye devam ediyor. Güne yükselişle başlayan borsanın gündemine bugün altın ve avro var. Sizde yastık altına yapacağınız altın yatırımıyla paranızı katlayabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *