Yağmurlar tekrar Türkiye’ye selam verdi

Yağmurlar son zamanlarda artış gösteren sayılar ile tekrar Türkiye’ye selam verdi. İstanbul’u etkisi altına alan yağmur haberi bu sayfada yer alıyor.


yagmurlar-tekrar-turkiyeye-selam-verdi

Yağmurlar son zamanlarda artış gösteren sayılar ile tekrar Türkiye’ye selam verdi. Kış aylarında olduğumuzu unutmaya başladığımız günlerde soğuk hava ve yağmur tekrar etkisini gösterdi. Bugün İstanbul başta olmak üzere birçok şehirde kapalı hava ve yağmur etkisini gösterdi. Sıcaklıklar düştü ama yine de hafta sonu eğlenceleri ve gezmeleri devam etti.

SICAKLIKLAR DÜŞMEYE DEVAM EDECEK

İnternette resmi mecralardan yayınlanan verilere baktığımızda bu hafta normal düzeyde olacak ama Mart ayının ikinci haftası yani iki hafta sonra yağmur ve soğuk hava tekrar Türkiye’ye gelecek. Sizde çok daha detaylı hava durumu için Google Hava Durumu uygulamasını indirebilirsiniz.

Soğuk havalarda üşütmemek için kesinlikle kalın giyinin yada rüzgar geçirmeyen, soğuk havayı hissetmeyeceğiniz termal elbiseler giymeye özen gösterin. Haber hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Adalet Bakanlığı personel alımı haberinde flaş gelişme

Adalat Bakanlığı'nın personel alımı listesi hakkında detaylar belli oldu. 300 personel alımı için sınav yerleri de belli oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.