Xiaomi mağazalarında mahşer sırası var

Xiaomi mağazalarında milyonlarca insan satışları patlatmak için telefon satın almaya devam ediyorlar. Şirket bu yıl sonuna kadar 14.7 milyar dolar kar etmeyi planlıyor.


Teknolojide yapılan devrimle birlikte ortaya birçok teknoloji şirkete çıkmaya başladı. Bu şirketler arasında en ilgi çekici şeylerden birisi ise genelde inovasyon hizmetleri oluyor. Bugün Apple mağazalarında görülen sıranın daha fazlası artık Çin merkezli Xiaomi markasının mağazalarında oluyor. Yapılan analizlere göre şu ana kadar 23 milyondan fazla yeni model akıllı telefon ihracatı gerçekleştiren markanın internet sitesinden de yüz binlerce sipariş aldığı biliniyor. Türkiye’de bu markaya olan ilgi bir hayli fazladır ama maalesef markanın ülkemizde çalışmaları yapılmaktadır. İlerleyen zamanlarda oldukça büyük bir büyüme gösteren Xiaomi markasının ülkemizde de bir bayilik açacağını düşünüyoruz.

XİAOMİ REDMİ NOTE 4 İLE SATIŞLARI PATLATMAYA DEVAM EDİYOR

Şirketin birçok markada olduğu gibi oldukça fazla telefon modeli var ama kullanıcıların akın ettiği model olan Redmi Note 4 özellikleri bakımıyla da oldukça yüksek bir model oluyor. Eğer sizde bu telefonun özelliklerini merak ediyorsanız bahsettiğimiz bu markayı yurt dışından satın alabilirsiniz. Türkiye basın kuruluşlarının kulislerine göre ismini vermeyen bir operatör bu markanın telefonlarını ülkemize getireceğini söylüyor ama elbette konuyla ilgili detaylı bir bilgi de verilmiyor.

14.7 MİLYAR DOLAR BU YILIN SONUNA KADAR KASAYA GİRECEK

Şirketin üst düzey yetkilileri ise mağazalarda ve sosyal medya hesaplarında peş peşe gurur verici mesajlar atıyorlar. Son atılan mesaja göre uzmanların Xiaomi’nin bu yılın sonuna kadar 14.7 milyar dolar gelir elde etmeyi planladığı ortaya çıktı. Gelecek yıllarda çıkacağı modellerde ise tam 100 milyon telefon satışının olması bekleniyor. Eğer bu gerçekleşirse büyük markaların akıllı telefonların nasıl bir yol alacağı oldukça merak ediliyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *