WhatsApp’ta mavi tıklar artık hiçbir şey ifade etmiyor

Whatsapp’a gelen güncelleme sayesinde artık attığınız mesajları geri alabileceksiniz. Sevgililerin ayrılmasına sebep olabilecek bu güncelleme çok konuşulacak.


WhatsApp’ta yapılan güncelleme mavi tık özelliğinin artık hiçbir şey ifade etmemesini sağlayabilir. Bu durum gerçekten de kafa karıştırıyor olabilir ama burada söylenmesi gereken konulardan bir tanesi şirketin artık kullanıcı taraflı bir güncellemeye gidecek olmasıdır. Yapılan güncelleme henüz Türkiye’ye gelmedi ama çok yakın zamanda ülkemizde kullanıcılara da sunulması bekleniyor. Whatsapp tarafından yapılan güncelleme ile birlikte artık attığınız mesajları geri alabileceksiniz. Bu güncelleme kullanıcıların istediği bir özellikti ama şirket yönetimi bu güncellemeye geçmiş dönemlerde yer vermemişti.

SEVGİLİLERİN AYRILMA NEDENİ OLABİLİR!

Mavi yık özelliği uygulamada kullanılmaya sunulduğunda artık yalancıların mumunun yatsıya kadar yandığı ortaya çıkmıştı. Şimdi gelecek uygulama ile birlikte sevgililer sarhoşken yanlış bir şey söylemişse bu mesajı geri alıp ‘sarhoştum’ bahanesi kullanabilecek. Türkiye’de bu tür özellikler sevilmiyor ama dünya geneline baktığımızda gelen her güncelleme kullanıcı dostu oluyor. Bir iş grubunda attığınız mesajı geri alıp doğru bir rapor göndermek bazen işe yarayabilir. Yada geç saatlerde yazdığınız bir buluşma mesajını değiştirmek ve mekanı güncellemek bazen işe yarayacaktır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *