Vodafone Arena yönetimin kararıyla tarihe kavuşuyor

Siyah beyazlı takımın deniz manzaralı evinin ismi değişiyor. Vodafone Arena’nın ismi resmen değişti. Beşiktaş yönetimi stadın yeni isminin Vodafone Park olarak değiştirildiğini açıkladı.


Ülkemizde bu günlerde oldukça mutlu anlar yaşanıyor. Yaşanan bu olaylar neticesinde gerçekten de gururlanıyoruz çünkü tekrar projelere başladık. Özellikle İstanbul’da tam gaz devam eden projeler kapsamında çok büyük adımlar atılıyor ve ‘her yere metro, her yerde metro’ projesiyle birlikte yer altı çalışmaları büyük hız kazanıyor. Cumhurbaşkanı ve AKP genel başkanı Erdoğan stadyumlarda yer alan ve yabancı kelime olan ‘Arena’ isminin kaldırılmasını söylemişti. Türk Telekom ve diğer ‘arena’ ifadesi yer alan birçok kulüp isimlerini değiştirmişlerdi. Yeni bir adım ise Fikret Orman tarafından geldi ve stadyumun isminin değişti. Bu açıklamayla birlikte Vodafone Arena ismi tarihe kavuştu.

İŞTE SİYAH BEYAZLILARIN STADYUMUNUN YENİ İSMİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın “arena” çıkışının hemen akabinde siyah beyazlı yönetim ,Vodafone Arena stadının ismini resmen Vodafone Park olarak değiştirme kararı aldı. Bu kararın akabinde stadyuma giden yollarda elbette tabelalarda bir değişiklik söz konusu olacağı gibi ‘arena’ kelimesinin geçtiği her projede isim hakkında bazı değişiklikler yapılacak. Beşiktaş’tan yapılan açıklamada ise, “Türkiye’nin ilk akıllı stadyumu olarak Nisan 2016’da hizmete giren Vodafone Arena’nın ismi ‘Vodafone Park’ oldu. Dünyanın en ileri teknolojik altyapılarından birine sahip olan, aynı zamanda çok amaçlı bir şehir kompleksi olarak kullanılan yapı, bundan böyle ‘Vodafone Park’ olarak anılacak.” ifadelerine yer verildi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

FIFA 18 yüz ifadeleri konusunda takipçilerini güldürecek

FIFA 18 yüz ifadeleri konusunda çok büyük güncelleştirmeler ile takipçilerini güldürecek. Sadece belli başlı ünlü oyuncuların yüz ifadeler, saha içerisinde davranışları konusunda şirket büyük bir yenilik yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.