Virgin sadece 1 dolara sınırsız internet hizmeti veriyor

Amerika’nın ünlü operatör şirketlerinden bir tanesi olan Virgin Mobile 1 dolara kampanya başlattı. İphone satın alan herkes aylık 1 dolar ödeyerek sınırsız internet kullanabilecek. Başta gençler olmak üzere herkes bu kampanyayı çok sevecek gibi duruyor.


Amerika’da bu günlerde gerçekten de tüyleri diken diken şeyler oluyor. Amerika’nın oldukça ünlü operatör şirketlerinden Virgin sadece 1 dolara sınırsız internet hizmeti verecek. Fakat bu hizmetten yararlanabilmek için sizinde İphone almanız gerekiyor. İphone alan herkes çok ucuz bir fiyata sınırsız olarak internet kullanacak. Amerika’da adil kullanım noktası olmadığı için bu haber gerçekten kıskandırdı! Ülkemizde bu tür kampanyalar olduğunda gerçekten de çok büyük bir yığılmanın olacağını diyebiliriz. Şimdi İphone alma zorunluluğuna biraz daha yakından bakalım.

ARTIK TEK BİR MARKANIN SATIŞIN YAPACAK

Ülkemizde büyük işler 3 yapan 3 tane operatör şirketi var. Bu operatör markalarının mağazalarına girdiğinizde sizlere önerilen telefonlar vardır ve aynı zamanda bazı markaların telefonları sadece bu operatörlerin mağazalarında satılıyor. Amerika’nın en çok bilinen operatörlerinden Virgin Mobile, bugünden sonra sadece iPhone satışı yapacağını söyledi. Şimdi sıkı durun çünkü Virgin kampanya kapsamında İphone alan herkesi beleşe İngiltere’ye gönderecek.

1 DOLARA TARİFE Mİ OLUR DEMEYİN!

Amerika’da sizde operatörlerden İphone aldığınızda aylık olarak 60 dolardan fazla bir aylık para ödüyorsunuz ki bunu ön plana aldığımızda aylık 1 dolara hem İphone almak hem de konuşma, mesajlaşma ve sınırsız internet gibi hizmetlerden yararlanmak gerçekten harikulade olacak. Kampanya kapsamında İphone alanlar 1 sene boyunca 1 dolar ve hemen sonraki aylarda 50 dolar ödeyerek ödeme planına devam ediyorlar. İlk sene sonunda bir İphone daha aldığınızda ise 6 ay daha aylık 1 dolar ödeme imkanı hizmetinize sunuluyor. Virgin İphone’un kendini satmasından dolayı bir kampanya başlatıp müşteri sayısını artırmayı hedefliyor olabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *