Vikings 5. sezon fragmanı saç baş yolduruyor

Vikings 5. sezon fragmanı izleyenler bir anda terlemeye başlıyor. Kin ve öfkenin ortalığı kan gölüne çevireceği yeni sezonda ortalık çok karışacak.


Vikings dünyada en çok izlenen yapımlardan biri olduğu gibi en çok bütçe ayrılan yapımlardan biri de olma özelliğini taşıyor. Youtube’da ise bu filmin bazı sahneleri tam anlamıyla izlenme rekoru kırıyor. Eğer sizde Vikings izliyorsanız sizlere söylemek istediğimiz en önemli şey yeni sezonda yer yerinden oynayacak. Hem sahneleri, hem oyuncular hem de ses montajları ile her hafta tam anlamıyla saçımızı başımızı yoluyoruz. Yeni sezonda yeni oyuncuların ekleneceği haberleri kulislere geldiği gibi aynı zamanda bazı oyuncuların Vikings oyuncu kadrosuna veda ettiği söyleniyor.

Rangar Lothbrok öldü evet ama Vikings 5. sezon fragmanı bize bambaşka şeylerin tanığı olacağımızı çok net bir şekilde gösteriyor. Youtube’da AresPromo adlı kanalın yayınladığı videoya göre yeni sezonda izleyiciler tam anlamıyla ekrana kilitlenecek. Eğer sizde Vikings yeni sezonu bekliyorsunuz inanın bize beklediğinize değecek. Kardeş savaşları yeni sezonda devam edecek gibi duruyor çünkü ara verilmeden önce oldukça şiddet kazanan kardeş kavgaları dizinin gündemini değiştirmiş ve çok daha fazla izleyici kazanmasına sebep olmuştu. Kin ve öfke tam anlamıyla ortalığı kan gölüne çevirecek.

Dizinin en ilgi çekici yanlarından birisi tozun dumana karıştığı o muhteşem at sahnelerinde oluyor. Dizi için özel olarak seçilen atların bu kadar iyi koşmasının sebebi çok iyi bakılıyor olmalarından dolayıdır. Eğer sizde iyi bir Vikings iseniz ne demek istediğimizi çok iyi anlayacaksınız diye düşünüyoruz. Konuyla ilgili olarak bütün detayları sizlere aktarmak için elimizden geleni yapıyoruz. Detaylı bilgi için yorum atabilirsiniz, üşenmeyin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *