Vatan Şaşmaz öldü mü? (SON DAKİKA) Vatan Şaşmaz ölüm nedeni

Vatan Şaşmaz öldü mü sorularına en net yanıt CNN TÜRK canlı yayınında geldi. Taksim’de bir otelde sevgilisi tarafından vurulduğu söylenen Vatan Şaşmaz’ın ölüm nedeni merak edilirken olay yerine ekiplerin vardığı son gelen bilgiler arasındadır.


Sosyal medyaya düşen haberler tam anlamıyla ortalığı karıştırdı ve Vatan Şaşmaz’ın öldürüldüğü söyleniyor. Taksim’de 2 kişinin öldüğü söylendi ilk başta ve bizde bu haberler üzerine hemen televizyona koştuk. Taksim’de ekiplerin olay yerinde incelemesi sürüyor ama sosyal medyaya düşen bir iddia Vatan Şaşmaz’ın öldüğünü ortaya çıkarıyor. Olay ilgili bir gelişme henüz yok. CnnTürk’ün son dakika olarak paylaştığı haberine göre; Beşiktaş’ta ünlü bir otelde biri kadın 2 kişi ölü bulundu. Ölü bulunanların ise açıklananlara göre ateşli silahla vurulduğu belirlendi ki erkeğin Vatan Şaşmaz öldüğü söyleniyor. Ünlü sunucunun öldürüldüğü  haberi bir anda oldukça fazla duyulan bir şey oldu.

VATAN ŞAŞMAZ ÖLÜM NEDENİ BELLİ OLDU

Vatan Şaşmaz’ın sevgilisi tarafından öldürüldüğü ve hemen akabinde de sevgilisinin de intihar ettiği söyleniyor. Vatan Şaşmaz hakkında henüz yeni bir iddia yok ama ilerleyen dakikalarda konuyla ilgili çok daha net bilgilerin ortaya çıkması söyleniyor. Konuyla ilgili olarak araştırmalar devam ediyor ve olay yerinde ekipler var. Vatan Şaşmaz öldü mü sorularına ise böylece yanıt bulunmuş oldu. Vatan Şaşmaz ölüm nedeni olarak ise bir kadının onu vurması ve hemen akabinde intihar etmesi söyleniyor. Çocuklar Duymasın ile ünlenen sunucunun kız arkadaşı tarafından vurulduğu ve hemen sonrasında kız arkadaşının da silahla kendisini vurduğu ortaya çıkmıştır. Ünlü oyuncu cinayete kurban gitti. Bu haberle birlikte Vatan Şaşmaz’ın ölüm haberi doğrulanmış oldu.

BARBAROS BULVARINDAKİ OTELDE MEYDANA GELDİ

Olay Beşiktaş’ın ünlü otelinde meydana geldi. Barbaros Bulvarı’nda bulunan otelin önünde şuan çok sayıda polis ve olay yeri inceleme ekipleri var. Olay daha çok taze olduğu gibi hava karardıktan hemen sonra meydana gelmiştir. Birçok haber kanalı ve basın kuruluşu bu haberi son dakika olarak servis ediyor. Vatan Şaşmaz sunuculuk yapıyor ve aynı zamanda Çocuklar Duymasın dizisinde de rol alıyordu. Ünlü sunucu ve oyuncu Vatan Şaşmaz’ın otel odasında hem kendisinin hem de bir kadının cesedi bulundu. Olayın akıbeti hakkında net bir bilgi yoktur. Kulislere göre ilk önce Şaşmaz’ı vuran ve öldüren, sonrada aynı silahla intihar eden kadının Vatan Şaşmaz’ın sevgilisi olduğu öne sürülüyor. Detaylar yakında ortaya çıkacaktır, takipte kalın.

One comment

  1. Cok üzüldüm bir a.v.m ramazanda yarismasi vardi bende o yarismada yer almistim ve olayi duyunca sok okdum insanin tuyleri diken diken oluyor muhabbet etmistik yaristik aradan 2 ay gecmis ve ölüm haberi cikibxa cok üzücu Allah rahmet eylesin..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *