Üniversitelere operasyonlar OHAL döneminde hız kazandı

FETÖ terör örgütüne olan baskınlar devam ediyor. OHAL döneminde olunmasına rağmen üniversitelerde barınan FETÖ terör örgütü üyelerine biranda gözaltı yapılıyor. Türkiye’nin kamu kurum ve kuruluşları teröristlerden temizlenmeye devam ediliyor.


Üniversitelere operasyonlar OHAL döneminde de yapılıyor ki bu aralar FETÖ operasyonları gerçekten de büyük hız kazandı. Ülkemizde her kurumda çalışmalar devam ediyor ve kamu kurumları teröristlerden temizleniyor. Terör örgütü FETÖ’nün planları bir bir yok ediliyor. FEM dershanelerinin terörist ini olduğu anlaşıldıktan sonra eğitim alanında çok büyük değişiklikler yapıldı. Dershaneler artık özel okul görevini görüyorlar ve halen aynı fiyatlarda eğitim vermeye devam ediyorlar. Üniversitelerde de durum değişmiyor çünkü FETÖ üyelerinin kendilerine ev edindiği yerlerinden başında eğitim alanları geliyor.

DERS ÇALIŞMAK BAHANE SORULARIN CEVAPLARI ŞAHANE!

Dershanelerde üniversitelere girmek için testlerin cevaplarını paylaşan FETÖ üyeleri sürekli olarak bu tür yöntemlerle üye kazanmaya devam ediyorlardı. Gariban ise yıllarca çalışıp herhangi bir yere yerleşmekte zorluk çekiyordu. Hatta sınavdan yüksek puan almasına rağmen herhangi bir yere yerleşemiyordu. Üniversitelerin ilgili bölümlerindeki FETÖ terör örgütü üyelerine bu yüzden operasyonlar devam ediyor.

KPSS VE ASKERİ LİSE SINAVLARINA DA EL ATMIŞLAR

Eğitim alanında faaliyet gösteren terör örgütü üyeleri okullardan ve dershanelerden çok büyük paralar elde ediyorlar. Kendi özel okullarına ise çok yüksek paralar ödeyerek öğrenci alıyorlar ki bu onlar için aslında yeni terörist edinmek oluyordu. Bunun farkında olmayan vatandaşlar ise hain darbe girişiminden sonra FETÖ terör örgütünü çok net bir şekilde tanımış oldu. KPSS ile istediği kuruma, istediği elemanı yerleştiren teröristler askeri lise sınavlarında da yine kendi adamlarını askeri okullara sokmuşlar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *