Twitter bunu da yaptı! Geceleri artık böyle olacak

Dünyanın en sade sosyal paylaşım sitesi olan Twitter’da gündem bir türlü bitmek bilmiyor. Sizde bahsettiğimiz bu bütün özellikleri bu haberden okuyabilirsiniz.


Twitter yeniliklerine devam ediyor. Son gelen bilgilere birçok telefonda olan özelliği artık Twitter yönetimi masaüstü sitesinde ayrı bir özellik yapacak. Bu özellik ise gece modudur. Masaüstü telefonlarda sizde bu özellikleri dinlemek istiyorsanız Twitter üzerinden ayrıntıları sonuna kadar okuyabilirsiniz. Ülkemizde de bu tür detaylar sonuna kadar araştırılıyor ve aynı zamanda insanlar anlık olarak bildirimleri direkt olarak Twitter üzerinden duyuruyor. Evet belki Facebook yada İnstagram kullanıcısı daha fazla olabilir ve piyasa değeri Twitter’dan çok daha fazla olabilir ama hem bizim ülkemizde hem de dünyada anlık olaylarda direkt olarak herkes Twitter’a bakar. Twitter kullanan da kullanmayan da buraya bakarak çok daha detaylı bilgi alabilir. Konuyla ilgili olarak detayları sizde İnternet Ajans ile öğrenebilirsiniz. Twitter’da yapılan bu tür detayları sonuna kadar okuyun. Twitter’da gece modunda ayrıca yabancı kaynaklı teknoloji sitelerine göre çok daha yeni özellikler olacak. Gece modu olsa bile gündem ve hashtag kısmının çok daha güzel olması ve canlı olması bekleniyor.

PARLAKLIK VE VİDEO KISMINDA DEĞİŞİKLİKLER OLACAK

Gece modu özelliği ile hayatımıza girecek olan bu muhteşem Twitter gece modu özelliğini sabırsızlıkla bekliyoruz. Muhtemelen gece modunda sitenin kendi parlaklığı azalacak veya sadece tek renk ile işlem yapabileceksiniz. Twitter genel olarak mavi renge sahiptir ama kullanıcılar kendi profillerinde istediği rengi kullanma özgürlüğüne sahipler. Eğer sizde profesyonel bir tasarım bekliyorsanız haklı olarak merak ettiklerinizi bizde fazlasıyla merak ediyoruz diyebiliriz. Türkiye’de çok fazla kullanılan Twitter’da yapılacak bu yeniliğin bu yıl sonuna doğru duyurulması bekleniyor. Kış aylarında büyük bir güncelleme ile gelecek bu özellik ile birlikte Twitter Ads hakkında da güncelleştirmelerin olacağı tahmin ediliyor. Şuan sadece bazı kısımlarda olan Twitter Ads için bazı yeni yerleşim alanlarının da olacağı söyleniyor ama elbette resmi yerlerden bir açıklama yapılmadı. Gece modu gelince tekrar sizlere bildireceğiz. Detaylar çok yakında ortaya çıkacak.

TWİTTER HEM SADE HEM DE KALİTELİ!

Ayrıca Twitter ile ilgili olarak ek olarak bazı bilgileri de bu haberimizde vermek istiyoruz. Twitter bazı ülkelerin ileri devlet adamlarının kullandığı tek sosyal medya aracıdır. Yani bu duruma örnek vermek gerekirse Barack Obama Facebook gibi sosyal medya araçlarını kullanmıyorken Twitter kullanıyor. Twitter diğer sosyal medya sitelerine göre çok daha saydam ve sadedir. Dolayısıyla burada hesap açmak elit hissettiriyor. Hele birde büyük bir takipçi kitleniz varsa gerçekten de profesyonel olarak bir sizde sosyal paylaşım sitelerinden ün kazanabilirsiniz. Twitter bu yönüyle kullanıcıların kullandığı bir platform oluyor. Eğer sizde sosyal medya sitelerini kullanmak istemiyorsanız bir Twitter hesabı açarak gündemde ne var? Şuan ne oluyor gibi sorularına diğer kullanıcıların paylaştığı mesajlardan direkt olarak bilgi alabilirsiniz. Twitter gece modu ve bahsettiğimiz özellikler hakkında sorularınızı hemen bu haberin altından bizlere sorabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *