Türkiye harp teknolojisinde zirveye tırmanıyor

Türkiye milli silahını ürettikten sonra harp teknolojisinde zirveye emin adımlarla ilerliyor. Harp teknolojisi ve al yıldızlı bayrak haberimizi sonuna kadar okuyabilirsiniz.


Türkiye askeri anlamda asırlardır yoktan var ediyor. Silahın olmadığı yerde, imkanların olmadığı yerlerde bile savaş kazandığımız zamanlar olmuş ki halen böyle bir şeyin söz konusu olduğunu belirtmek istiyoruz. Teröristler sürekli olarak saldırıyorlar ve bu anlamda harp teknolojisinin olması gerçekten bizleri çok sevindiriyor. Türkiye’nin harp teknolojisinde olumlu adımları bütün milleti sevindiriyor. Özel üretim füzelerden zırhlı araçlara kadar birçok askeri teknoloji bizler için meydana çıkıyor. Meydana çıkınca harp teknolojilerimizi sadece biz değil bütün dünya izliyor. Bize saldırmayı göze alamayan ülkeler ise bir araya gelerek sınırlarımızda terör örgütü kuruyorlar.

Türkiye’nin milli silah üretmesine az kaldı demiştik ve al bayraklı ülkemiz kendi silahını üretmeye başladı. TSK’nın depolarında artık milli silahlarımız yer alıyor ve bu silahlar gerçekten bütün dünyanın gözlerini ülkemize çekiyor. Bu alanda yapılması gereken elbette çok daha üstün teknoloji ürünleri var. Tanklardan tutun da savaş uçağına kadar bir sürü savaş teknolojisini Türkiye olarak üretmemiz gerekiyor. Paranın sahibi olan ailelere karşı bir olmak yerine bütün ülkeler tek başlarına hareket ediyorlar. Kendilerini dünyanın süper gücü sanan ülkeler ise bu anlamda tek başlarına hareket etmeyi tercih ediyorlar.

TÜRKİYE HARP TEKNOLOJİSİNDE SEVİYE ATLAMAYA HAZIRLANIYOR

Sınırlarımızda üreyen terör örgütlerine karşı olarak yapmamız gereken en önemli şeylerden birisi sakin davranmak ve teknoloji üretmektir ama biz halen eski nesil sistemlerle duvar örmeye çalışıyoruz. Artık harp teknolojisinde seviye atlayıp sınırlarımızı, hava sahamızı koruyacak teknolojiler geliştirmek istiyoruz. Bugün denizaltı teknolojilerine kimse önem vermiyor ama aslında denizaltı silah teknolojisine önem verilirse ortaya gerçekten çok ama çok değişik şeyler çıkacaktır diye düşünüyoruz. Eğer sizde bu tarz detayları merak ediyorsanız haberin altından bizlere görüşlerinizi bildirin ve bizde gerekli araştırmaları yaptıktan sonra gazeteci kimliğimiz ile yeni haberler üretelim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *