Türkiye evet diyerek Cumhurbaşkanı’na sahip çıktı

Türkiye geçtiğimiz 16 Nisan 2017 Pazar günü ‘evet’ diyerek darbe olduğunda bile ülkeyi terk etmeyen Cumhurbaşkanı’na sahip çıktı. Detaylar haberimizde.


Türkiye geçtiğimiz Pazar günü ‘evet’ diyerek Cumhurbaşkanı’na sahip çıktı. Referandum Türkiye’nin geleceğini belirliyordu ki zaten herkes bunun farkında olarak sandık başına gitti ve referandumda Türkiye’nin geleceğini belirledi. Bir oy bile her şeyi değiştirebilirdi. Çok az bir farkla ‘Evet’ oyu çıktı ve Türkiye’nin yönetim sistemi değişti. Çok yakında Türkiye’de köklü değişiklikler olacak ve ülkemiz çok daha hızlı büyüyecek. Dolayısıyla ortaya çıkan bu durum sonucunda Türkiye’nin gücünü bütün dünya görecek.

Askeri alanda yapılan adımlar olduğu gibi ekonomi alanında büyük gelişmeler yaşanacak. Kanal İstanbul’dan tutunda yerli arabaya kadar birçok mega proje için çalışmalar bütün hızıyla devam ediyor. Eğer sizde Türkiye’nin gelecekteki rolünü merak ediyorsanız size söyleyelim; Türkiye gerçekten çok ama çok iyi yerlere gelecek. Her ne kadar bazıları buna inanmak istemeseler de Türk’ün gücünü herkes görecek diyebiliriz. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan artık devletin başı oldu. Sandıktan ‘evet’ çıktıktan sonra balkon konuşması yapan Cumhurbaşkanımızın önemli açıklamaları vardı.

ÖNÜME GELİRSE İDAMI ONAYLARIM

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan idam isteyen vatandaşlara yine aynı cevabı verdi. Eğer önüme gelirse ben idamı onaylarım dedi ki şuan idama karşı çıkan tek bir parti var. MHP’de idamı destekliyor ve vatan hainlerine karşı bu hamlenin yapılması istiyor. Recep Tayyip Erdoğan meclisten geçtiğinde ben onaylarım diyerek vatandaşa karşılık verdi. Türkiye’nin geleceğini etkileyecek olan bu dönemde herkesi bilgi edinmeye, İnternet Ajans’a davet ediyoruz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *