Turkcell serinin yeni telefonu T80’i duyurdu

Turkcell’in efsane serisi devam ediyor ve serinin yeni telefonu T80, Youtube canlı yayınıyla bütün dünyaya servis edildi. Telefonun yanında VR olması birçok vatandaşın saç baş yolmasına sebep oldu.


Türkiye’nin en çok kullanılan operatörlerinden birisi olan Turkcell ‘T’ serisinin yeni modelini tanıttı. Bu modeli duyan birçok kişi eski model telefonlarından oldukça sıkıldığı için çok sevindiler. Birçok Turkcell uygulaması ile gelecek olan uygun fiyatlı T80 için şimdiden sipariş veren insanlar var. Bu telefonun en büyük özelliği ise herkesin hayalini kurduğu ‘VR’ uyumlu olmasıdır. Eğer sizde bu telefonun özelliklerini merak ediyorsanız bu seriyi yakından inceleyebilirsiniz ki telefon 4.5G uyumlu modeller ile mağazalarda sergilenecek. Vatandaşın merak ettiği soru ise genel olarak telefonun fiyatı oluyor. Telefonun özelliklerinin fiyatına göre oldukça yüksek olduğunu söyleyelim.

TURKCELL T80 MODAYA UYDU VE ÇİFT ARKA KAMERA İLE GELDİ

Son zamanların en trend özelliklerinden birisi genel olarak telefonların çift kamera olması oluyor. Bugün çok uygun fiyatlara aldığınız alt segment telefonlarda bile çift kamera bulmak mümkündür. Çift kamera demek kalite değildir ki daha önce bu yönde bir haberimizi uzman editörlerimiz tarafınıza sunduk. Turkcell T80 ise çift arka kamerası ile geliyor. Telefonun 3 boyutlu fotoğraf, derinleştirme ve optik sabitleme gibi birçok artısı var. Turkcell bu sefer dersine çalışmış gibi duruyor. Bu arada telefonun ön tarafında yer alan tek tuşta parmak izi okuyucusu var.

Turkcell’in sessiz sedasız üzerinde çalıştığı bir model olan T80’i bugün duyurması bütün piyasayı kuvvetlendirdi. Telefonun parmak izi okuyucusu olduğu gibi ön tarafında bulunan 13 megapiksellik kamerasının ayrı bir flaşı bulunuyor. Selfie tutkunları artık karanlıkta bile çok net bir selfie çekebilecek. Telefonun bataryası 7 saatlik bir konuşma imkanı sunuyor. Özelliklerine göre oldukça uygun bir fiyat olan 1299 TL’ye satılacak olan telefonun alıcıları şimdiden mağazalara akın etmeye başladı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *