Çanakkale Troy Air Fest için geri sayım başladı

Çanakkale’nin Umurbey ilçesinde yapılacak olan 4 günlük festival için program belli oldu. Bütün bilgileri resmi internet sitesinde paylaşıldı. Festivale ünlü akını var. Havacılık camiasında ismi duyulan Serkan Alçay’da bu festivalde olacak.


Çanakkale gelecek günlerde yapılacak oldukça önemli bir festivale ev sahipliği yağacak. 17-20 Ağustos tarihlerinde Umurbey’de yapılacak bu muhteşem festivale katılacak sanatçıları duyunca küçük dilinizi yutacaksınız. Muhteşem bir festival 4 gün boyunca festivale katılan herkesi çok sevindirecek. Bazı insanlar sırf bu festivale katılmak ve uçakları çok daha yakından görmek için muhteşem bir plan yaptı bile! Sizde çadırınızı satın alarak bir miktar para ile 4 gün boyunca eğlencenin doruk noktasına ulaşabilirsiniz. Çanakkale’de bu festival ile birlikte 4 gün boyunca 60 binden fazla ziyaretçi bekleniyor. Ayrıca belediye festival için, festivalin yapacağı alana özel olarak uçak pisti hazırlığını tamamlamaya yaklaştı. Bu festivalde en çok konuşulacak olan şeylerden birisi elbette uçaklar olacak. Denizin dibinde oluşacak bu muhteşem festivale Kıraç, İnna, Teoman gibi çok ünlü isimler katılacak. Hem uçak motoruyla, hem bu sanatçılarla hem de plaj müzikleri ile tam anlamıyla kafayı sıyırmamak elde değil!

HEM DENİZE GİRECEK HEM DE FESTİVALE KATILACAKSINIZ

Festival alanda 4 gün boyunca sizde çadırlar ile vakit geçirebileceksiniz ki bu alanda çadırlarınızı getirmek için doğru bir şekilde hareket etmeniz çok daha doğru olacaktır. Daha önce kamp yapmayan ama bir çadır alıp kampa gidecek gençlere buradan bir uyarıda bulunmak istiyoruz. Genelde kamp alanlarında alış verişi yapabileceğiniz bir yer yoktur. Eğer festival alanında iseniz elbette alış veriş yapabileceğiniz çok fazla şey olacaktır ama çok pahalı olacağını unutmayın.

Genel ihtiyaçlarınızı ucuza satın almak için önceden plan yapmanızı öneriyoruz. Su, enerji içeceği, birkaç sebze ve meyve gibi birçok şeyi satın alarak kamp alanına gitmek en doğru hareket olacaktır. Konuyla ilgili olarak birçok bilgiyi sizde festivalin internet sitesinden öğrenebilirsiniz. Bu arada festivale havacılık camiasında önemli bir isim olan Serkan Alçay’da katılacak.

HEM UÇAKLAR İÇİN HEM DE MOTOSİKLETLER İÇİN ÖZEL PİSTLER YAPILIYOR

Umurbey’de yapılacak bu önemli festivale uçakların inip kalkması için bir pist yapılırken aynı zamanda adrenalinin dibine vurulması için motosikletler için bir alanda aha yapılır. Konuyla ilgili olarak birçok bilgi yine sitemizde yer alıyor. Birçok insanın merak ettiği bu detayı atlamamak gerekiyor. Festivale katılmak istiyorsanız biletleri buradaetkinlikvar.com/etkinlik/361/inna-konseri-troy-air-fest  adresinden satın alabilirsiniz.

Ayrıca bilet satan bazı mağazaları da sosyal medyadan öğrenebilirsiniz. Oldukça ünlü pilotların festivale katılacağı biliniyor. Festival alanında eğlenmek için neredeyse her şey tamam! Sizde arkadaşlarınızı, çadırınızı ve uyku tulumunuzu alıp festival alanına gidebilirsiniz. Denizin hemen yanı başında olacak kamp alanına sizde çadırlarınızın kazıklarını iyi çakın çünkü rüzgardan dolayı çadırınız uçmasın!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *