Trabzon’da PKK saldırısı sonucu 1 çocuk şehit oldu

Trabzon’da bir eve girmek isteyen PKk terör örgütü üyeleriyle birlikte asker arasında çatışma çıktı. 1 asker ve 15 yaşındaki bir çocuk şehit olurken aynı zamanda 2 askerde yaralandı.


Terör örgütü PKK son nefesini alırken can yakmaya devam ediyor. FETÖ ile birlikte hareket eden fakat hain darbe girişiminden sonra FETÖ’nün verdiği desteği de alamayan PKK tarih olmaya yaklaştı. Leş kokan terör örgütü PKK eskiden Amerika tarafından destekleniyordu fakat artık Amerika’da PKK’yı terör örgütü ilan etti. PKK’yı terör örgütü ilan eden Amerika, YPG’ye binlerce zırhlı araç, tank ve mühimmat yardımı yapmayı da ihmal etmiyor. PKK ile ilgili son haber ise Trabzon’dan geldi. Yıllardır terör ile ismi anılmayan Trabzon’da bile hain planlar yapan terör örgütünün Karadeniz dağlarına nasıl in yaptığı merak ediliyor.

PKK İLE ÇIKAN ÇATIŞMADA BİR ÇOCUK ŞEHİT OLDU

Trabzon’un Maçka ilçesinde yer alan Vazelon kırsalında terör örgütünün son nefeslerini alırken yaptığı bir olay sosyal medyada gündeme geldi. Vazelon’da bir evden erzak çalmaya çalışan PKK’ terör örgütü üyesi teröristlerin açtığı ateş sonucunda bir astsubayın şehit olduğu ve çıkan çatışmada aynı zamanda 2 askerinde yaralandığı bilgisi Twitter’da meydana çıkmıştı. Son gelen bilgilere göre olayın üzerinden birkaç saat geçmesinin hemen akabinde yaşadığımız acıyı katlayan gerçek bir anda ortaya çıktı. PKK’lı teröristlerin açtığı ateşle, Jandarma Astsubay Kıdemli Başçavuş Ferhat Gedik ile evin yakınlarında gezintiye çıkan 15 yaşındaki bir çocukta kaldırıldığı hastanede hayatını kaybederek şehit oldu. Çocuklarının şehit olduğunu duyan aile ise hastane önünde sinir krizi geçirdi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *