Topbaş noktayı koydu! İstanbul’da toplu taşıma ücretsiz oldu

15 Temmuz anma programlarından dolayı İstanbul’da otobüsler ücretsiz olarak çalışacak. İBB başkanı Kadir Topbaş otobüslerin ücretsiz olacağı saatleri son dakika açıkladı.


15 Temmuz Cumartesi günü yapılacak anma programlarına İstanbul’da on milyonlarca insanın sokaklara inmesi bekleniyor. Nüfusun 20 milyona yaklaştığı mega şehirde beklenen haberi İBB başkanı Kadir Topbaş verdi. Gelen son bilgilere 15 Temmuz ve 16 Temmuz günü toplu taşıma ücretsiz olacak. İnsanlar meydanlara ücretsiz olarak taşınacağı gibi aynı zamanda metroların ve otobüslerin mesai saatleri dışında geç saatlere kadar hizmet vermesi bekleniyor.

TOPLU TAŞIMANIN ÜCRETSİZ OLACAĞI SAATLERDE AÇIKLANDI

İstanbul’da 15 Temmuz anma programlarından dolayı toplu taşımanın ücretsiz olacağı haberi bütün şehirde yankı buldu. Vatandaş ise hangi saat aralıklarında ücretsiz olarak meydanlara ineceğini öğrenmek için hemen internete koştu. Yapılan açıklamada 15 Temmuz saat 06.00’dan 17 Temmuz saat 06.00’ya kadar toplu taşıma araçlarının ücretsiz olarak hizmet vereceği duyuruldu.

ÜCRETSİZ OLACAK SAATLER AÇIKLANDI

Sizde oturduğunuz mahallede değilde İstanbul’un ünlü meydanları olan Kadıköy ve Taksim meydanında nöbete gitmek için toplu taşıma araçlarını kullanabileceksiniz. Şuan için toplu taşımaların gece hizmet verip vermeyeceği ile ilgili bir bilgi paylaşılmadı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *