Teröristlere batıdan zırhlı araçlarla dev destek devam ediyor!

Terör örgütlerine olan desteğin her geçen gün devam ettiği ortaya çıkan mühimmatlarla birlikte, yapılan yardımlarla da çok belli oluyor.


Terör örgütlerine olan desteğin her geçen gün devam ettiği ortaya çıkan mühimmatlarla birlikte, yapılan yardımlarla da çok belli oluyor. Amerika’dan YPG terör örgütüne yapılan zırhlı araç desteği bütün dünyaya basın tarafından servis edildi. Terör örgütlerine olan desteğin bu denli devam etmesi Türkiye’nin oldukça tepkisine sebep oluyor.Bu anlamda PKK’nın sığınaklarından çıkan birçok araç bizi elbette çok şaşırtıyor. Alman malı tank öldürücü silahlardan Amerikan malı keskin nişancı tüfeklerine kadar birçok yabancı devlet yapımı silah PKK’nın eline geçiyor. Sınırın ötesinde ve sınırların içerisinde yüzlerce terörist öldürülüyor veya etkisiz hale getiriliyor ama YPG’nin alt kolu haline gelen PKK’ya destek diğer terör örgütleri ve batılı devletlerden sürekli olarak geliyor.

YPG’YE VERİLEN SİLAHLAR PKK’LI TERÖRİSTLERİN ELİNDE

Zerdüşt terörist PKK örgütüne yine aynı yapıya sahip YPG’den son derece farklı silah desteği geliyor. Amerikan malı zırhlı araçlar ise yine geçtiğimiz haftalarda terör örgütü YPG’ye hediye edilmişti. Terör örgütü ise kendi yapısın altında terör örgütleri kurmaya devam ediyor. Kurulan bu terör örgütlerinin ise hepsi Türkiye’ye düşmanlar. Özgür Suriye Ordusuna destek olan Türkiye’yi sevmeyen terör örgütleri yalanlarla Türkiye’yi tehdit ediyorlar. Türkiye’nin masum insanları öldürdüğü gibi saçma sapan yalanlarla yeni terör örgütleri kuruluyor ama tabi bu terör örgütlerinin hepsinin başında tek bir ülke var. Bu ülke ve diğer terörist destekçileri Türkiye’ye diplomaside iyi davranırken askeri anlamda değişik yol izliyorlar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *