Tarkan’ın yeni şarkısı trendler listesinde zirveyi kaptı

Tarkan’ın çok konuşulan şarkılarından olan ‘Yolla’ trend listesine girdi.


Bir zamanlarda genç kızların sevgilisi olan Tarkan bu zamanlarda sürekli olarak gündeme gelmeye başladı. Eğer sizde pop müziği seviyorsanız Tarkan’ın eski şarkıları gerçekten de sizin için mükemmel bir tercih olacaktır. Tarkan’ın başarısı zirveye doğru çıkarken, ünlü insanlar ile sahne alırken bir anda uyuşturucu ile gündeme gelmişti ve bu andan itibaren kendisini medyada göremez olmuştuk. Şimdi ise başarısını sürdürmek isteyen Tarkan yeni albümü ile piyasaya çıktı. Tarkan’ın özellikle ‘Yolla’ şarkısı son 2 gündür Türkiye’nin dinlediği bir şarkı oldu.

BİRÇOK YOUTUBER TARKAN SAYESİNDE BAYRAM EDİYOR

Youtubu’de video çekip para kazanan birçok insan son zamanlarda konu bulamıyor ve gelir elde edemiyordu. Şimdi ise onlar için bir fırsat ortaya çıktı. Tarkan’ın ‘Yolla’ şarkısına parodi klipler çeken ve yorum videoları gündeme gelen Youtuber sektörü Tarkan sayesinde gelir elde etmeye başladı. Son olarak Halil Söyletmez’in parodi trendler arasına girdi ve oldukça büyük bir izlenme oranına sahip oldu. Tarkan’ın çok konuşulan şarkısına klip çekildi ve şuan trend listesinde zirveyi kaptı.

Trend listesinde bu aralar hep ünlü isimlerin şarkıları oluyor. Eskiden bilinmeyen isimlerin videoları burada olurdu ama son zamanlarda sürekli olarak Tarkan gibi dünyaca ünlü insanlar buraya giriş yapıyor. Yukarıdaki resme baktığınızda videonun Tarkan’ın kendi Youtube hesabı üzerinden videoyu yayınladığını görebilirsiniz. Tarkan’da artık diğer ünlüler gibi kendisine çalışmaya başladı. Bazı ünlüler ise müzik kanallarından video yayınlamaya devam ediyorlar çünkü neredeyse hepsinde izlenmeme korkusu baş gösteriyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *