Tarihi maça sadece 2 saat kaldı

Beşiktaş ile Lyon arasında oynanacak olan ve dünyanın yakından takip edeceği tarihi maça sadece 2 saat kaldı. Maçın sonucunu bütün Türkiye çok merak ediyor.


Beşiktaş ile Lyon arasında oynanacak olan tarihi maça sadece 2 saat kaldı. Bu maçı televizyonlardan sizde ücretsiz olarak izleyebileceğiniz gibi aynı zamanda TRT 1 ekranlarından 22.05 itibarı ile maçın naklen verileceğini bilgisini de sizlerle paylaşmak istiyoruz. Birçok insanın merak ettiği gibi her türlü detayı sizlere aktarmak istiyoruz. Beşiktaş’ın kendi sahasında oynayacağı bu maçta hiç gol yemeden bir gol atması gerekiyor. Konu ile ilgili olarak söylemek istediğimiz şey ise taraftarlar olacak. Lyon taraftarı Türkiye’ye taraftar getirmedi.

Türkiye’ye ayak atmak istemeyen Lyon taraftarına karşılık olarak Çarşı bütün stadyumu siyah ve beyaz renkleri ile dolduracak. Eğer sizde maçı televizyondan izleyecekseniz kesinlikle sesini sonun kadar açın çünkü Beşiktaş’ın hiçbir takımında olmayan taraftarı bu akşam yine desibel rekoru kıracak. Beşiktaş’ın oyuncuları ise tam anlamıyla çıldıracak. Taraftara karşılık olarak muhteşem bir performans ortaya koyacaklar. Sizde konu ile ilgili olarak yorumlarınızı hemen alt taraftan bizlere aktarın. Bu gibi değişiklikleri belirtmek içinde söylediğimiz birçok durumu sonuna kadar takip edin diyoruz.

BEŞİKTAŞ’IN GOL YEMEMESİ GEREKİYOR

Beşiktaş eğer gol yerse tek bir gole karşılık olarak 3 gol atması gerekiyor. Hiç gol yememek için ise Fabri’ye büyük iş düşüyor. Kaleye gelen her topa iyi davranıp onları kucaklaması gerekiyor yoksa top bizden uzaklaşarak fileleri bulabilir. Bu tarihi maçta bütün taraftar grupları Beşiktaş’ın yanındalar. Beşiktaş bütün Türkiye’yi sevindirecek bir haberi inşallah bizlere verecek.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *