Su geçirmeyen telefonlar standart hale gelecek

Dünyada şuan premium özellik olarak satılan su geçirmez telefonlar artık basit bir şey haline gelecek. Detaylı bilgi için haberimizi sonuna kadar okuyun.


Su geçirmeyen telefonlar önümüzdeki yıllarda bir özellik olmaktan çıkıp standart hale gelecek. Bugün nasıl parmak izi artık basit bir hale geldiyse aynı şekilde su geçirmeyen telefonlarda markaların bütün modellerinde sunacağı standart bir özellik olacak. Bunun sonucunda artık akıllı telefonlar dünyayı değiştiren bir özellik olacak ki her yerde kullanılabilme özgürlüğüne sahip olacağız.

Bu anlamda dünya artık yağmurlu günlerde telefon kullanırken işkence çekmeyecek. Eğer sizde sürekli olarak yağan yerlerde bulunuyorsanız kesinlikle su geçirmeyen bir telefon alın çünkü bu telefonları aldığınızda çok önemli bir mesaj yazarken veya birisini aramaya karar verince kuru bir yer bulmaya çalışmayacaksınız.

SU GEÇİRMEZ TELEFON ARTIK HAYAL DEĞİL!

Özellikle spor yapan insanların sürekli olarak telefonları korumaya çalışmaları gerekmeyecek. Doğa ile iç içe spor yapmayı seven herkesin ihtiyacı olan bu telefonları en küçük markalar bile standart modellerde olan özellikler olacak satacak. Premium olan bu özellik tıpkı parmak izi okuyucusu veya ön kamera gibi çok basit bir şey olacak. Konu ile ilgili olarak yorumlarınızı hemen alt taraftan bizlere iletmenizi istiyoruz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *