Starbucks mobil uygulaması olan bedava kahve içiyor

Starbucks mobil uygulaması son zamanlarda en çok konuşulan konulardan bir tanesi oldu. Mobil uygulama ve bedava kahve için haberi okuyun.


Starbucks mobil uygulaması son zamanlarda en çok konuşulan konulardan bir tanesi oldu ve bu uygulamaya sahip olan bedava kahve içiyor. Yapmanız gereken tek şey mobil uygulamayı indirmek olacaktır ki zaten bu haberimizde Starbuck’un bu uygulaması hakkında detaylı bilgi vereceğiz. Birçok insanın merak ettiği bu konu böylece cevaplanmış olacak. Dünyanın en çok kahve satan şirketi olan ve her yerde eşsiz manzara ve rahata sahip mağazaları olan Starbuck’un mobil uygulaması çıktı.

STARBUCK MOBİL UYGULAMASI BÜYÜK AVANTAJ SAĞLIYOR

Bir yerde kahve içmek istiyorsunuz ama bir bakmışsınız cüzdanınız yok. İşte bu zaman mobil uygulama sayesinde kahve içebiliyorsunuz çünkü mobil uygulamanın çalışma mantığı gerçekten çok değişik. İçerisine kredi kartınızdan bakiye atıyorsunuz ve bu bakiye ile kahve alıyorsunuz. Kasada ödeme kolaylılığı böylece ortaya çıkmış oluyor. Bununla birlikte ne içeceğinizi personele anlatmaya gerek kalmıyor çünkü kahveyi seçip onayladığınızda bir QR kadı çıkıyor. Bu kod ile birlikte sizde kahvenizi almış oluyorsunuz.

Şimdi gelelim Starbucks mobil uygulamasının en eğlenceli yerine! Mobil uygulamayı telefonlara indirip ilk yükleme yaptığınızda Starbucks size bedava kahve veriyor. Bu kahveyi kendinize veya arkadaşınıza alabilirsiniz. Bunun haricinde yine sevindirici haber; doğum günlerinizde bedavaya bir kahve daha direkt olarak mobil uygulamadan geliyor. Uygulamayı indirince çok daha fazla imkanı okuyacaksınız ki yıldız toplayıp yine bedava kahve almak en çok sevilen şeylerden birisidir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Teröristlere batıdan zırhlı araçlarla dev destek devam ediyor!

Terör örgütlerine olan desteğin her geçen gün devam ettiği ortaya çıkan mühimmatlarla birlikte, yapılan yardımlarla da çok belli oluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.