Skoda bagaj hacmiyle şirketlerin ilgisini çekiyor

Skoda marka otomobillerde hem yakı tasarrufu, hem markaya has özelliklerde hem de bagaj hacminin büyük olması otomobillerin satışları arasında oldukça büyük bir önem taşıyor.


Skoda yıllardır dünyanın en çok tercih edilen otomobil markaları arasında yer alıyor. Eğer sizde araba alırken yakıt yüketimi, bagaj hacmi ve yaşam alanlarına önem veriyorsanız Skoda sizin için biçilmez bir kaptan olacaktır. 1991 yılında Volkswagen tarafından satın alınan Çek otomobil üreticisi Skoda’nın yeni model arabaları gerçekten de eskisiyle alakası olmayan bir tasarıma sahiptir. Markanın ülkemiz sınırları içerisinde satılan modeller için konuşacak olursak Superb modeliyle Octavia modellerinin en çok satılan modeller arasında olduğunu söylemek gerekiyor. Özellikle Superb yeni nesil bir tasarım ile birlikte ‘Passat’ çizgilerini kullanıcısına hissettiriyor.

SKODA’YA HAS ÖZELLİKLER KULLANICININ İLGİSİNİ ÇEKİYOR

Ülkemizde ailevi değerler oldukça yüksektir. Yani insanlar birçok bu markayı satın alırken hem arka koltuklardaki yaşam alanlarının fazla olması hem de Skoda markasına has özelliklerinin olmasıyla detayları ortaya çıkarıyor. Skoda nasıl araba üretirse üretsin sürücü koltuğunun karşısındaki aynada kesinlikle bir kart tutacağı oluyor. Dolayısıyla sizde İstanbul gibi büyük şehirlerde yaşarken kartvizit asmak için çok rahat ediyorsunuz.

SKODA SUPERB İLE SPOR TASARIM ORTAYA ÇIKACAK

Bunun akabinde belirtmek istediğimiz bir diğer konu ise detaylar ile ortaya çıkıyor. Markanın spor modellerinin de çok yakında ülkemizde ve dünyada satışa çıkacağını tahmin ediyoruz. Her nasıl Audi ‘RS’ modeli ile gönülleri fethediyorsa Skoda’da yeni bir spor tasarım otomobil yapacak fakat bunu ayrı bir model olarak sunmak yerine Superb modelinin alt modeli olarak satışa sunacak. Bu gerçekten de muhteşem olacak.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *