Siyah beyazlı taraftar İngilizleri çıldırttı

Beşiktaş’lı taraftar ünlü oyuncuların sosyal medya hesaplarına operasyon yapınca İngilizlerin konuştuğu takım oldu. Pepe transferinden sonra siyah beyazlı taraftar şimdide İngilizleri çıldırttı.


Beşiktaş taraftarı Fikret Orman’ın Pepe transferinden sonra tam anlamıyla çıldırdı. Taraftar sosyal medyada yaptıkları ile İngiltere gündemine düştü. İngiltere bugün sadece Beşiktaş’ı konuşuyor çünkü taraftar transfer yapılmasını istediği oyuncuları ‘ Come to Beşiktaş’ etiketleri ile Türkiye’ye çağırdılar. İngiltere gündeminde yine kendini gösteren Beşiktaş’tan sonra diğer takımlarda ünlü oyuncuların sosyal medya hesaplarına daldılar. Herkes kendi takımı için bir etiket ile oyuncuyu Türkiye’ye davet ediyor. Şuan bizde editör kadromuzla ünlü kişilerin sosyal medya hesaplarına bakıyoruz ve tam anlamıyla şaşkınlığımızı gizleyemiyoruz çünkü her tarafta Türk takımlarının ismi yazıyor. Özellikle İnstagram tam anlamıyla yıkılıyor.

BEŞİKTAŞ BAŞLATTI FENERBAHÇE DEVAM ETTİRİYOR

Beşiktaş’lı taraftarın İngilizler tarafından haber yapılmasıyla birlikte Fenerbahçe başta olmak üzere birçok takım tam anlamıyla çıldırdı. Bu arada oldukça öneli bir detayı ortaya çıkarmanın görevimiz olduğunu düşünüyoruz. Bugün Pepe’nin Beşiktaş’a transferi konusunda sadece yönetimin değil taraftarında oldukça büyük iş başardığını söylemek istiyoruz. Ünlü oyuncunun sosyal medya hesaplarına akın eden siyah beyazlı taraftar Pepe’nin ikna olmasında büyük bir rol oynadı. Şimdi ise taraftarın hedefinde yine çok ama çok ünlü bir isim var. Bu ismin transfer masrafı bütçenin dışında olacak gibi duruyor ama elbette yönetim henüz görüşünü belli etmedi.

DİEGO COSTA İÇİN BEŞİKTAŞ TARAFTARI REKOR KIRDI

Beşiktaş taraftarı Costa’nın hesaplarına öyle bir akın etti ki tam anlamıyla imkansızı başardılar. 28 yaşındaki oyuncunun sosyal medya hesaplarında toplam milyonlarca takipçisi var. Beşiktaş’a gelip gelmeyeceği veya transfer gündemine bile gireceği belli olmayan Costa için taraftar halen mesajlara abanıyor. İngiltere medyası ise siyah beyazlı taraftarı haber yaparak, taraftarı tekrar ayrı bir seviyeye taşıdı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *