Samsung yeni telefonlarını dudak uçuklatan rakamlara satıyor

Samsung’un 2017 model yeni telefonları tasarımı ve fiyatı ile çok konuşulan konulardan birisi oldu. Samsung Galaxy S8 ve dudak uçuklatan fiyatı haberimizde!


Samsung yeni model Android işletim sistemli telefonlarını dudak uçuklatan rakamlara satıyor. Hem tasarım, hem donanım hem de fiyat olarak çok farklı bir tablo ile karşımıza çıkan Samsung bütün ülkeyi şaşırttı diyebiliriz. Kendi ülkesinde milyonlarca satış oranını hedefleyen şirketin Türkiye’de bu hedefin 10’da birini hedeflemesi çok doğru bir tercih olacaktır çünkü telefonun fiyatı gerçekten bir araba fiyatına sahip!

YENİ MODELLERDEKİ EKRAN BOYUTU 500 LİRALIK!

Telefon Plus ve standart gibi iki ayrı boyut ile satışa sunuldu. Bu telefonların arasında 500 lira kadar fark bulunuyor. Bu durum sonucunda insanlar 500 TL daha fazla para vererek büyük ekranlı telefon alabilirler çünkü ülkemizde bir evdeki elektronik eşyanın sayısı çok fazla değildir. Büyük ekrana sahip telefon ile hem ödev yapmak, hem film izlemek, hem oyun oynamak hemde mesaj yazmak vatandaşlar için çok cazip geliyor. Bu atalet yüzünden değil, ihtiyaç yüzünden ortaya çıkıyor. Samsung’un Plus versiyon Galaxy S8 modeli resmi sitede 4.999 TL etiket ile satışa sunulurken normal boyutlara sahip olan telefon 500 TL eksik bir fiyat ile satılıyor.

Telefonu sizde kredi kartı veya nakit para ile satın alabiliyorsunuz. Bu modelde Samsung’un meşhur ‘home’ tuşu yok. Direkt olarak cam bir ekran ile telefonu kullanmaya başlıyorsunuz ki bu tuşun olmaması telefona gerçekten çok daha iyi bir premium hissi veriyor. Samsung bu sene gerçekten çok ama çok değişik telefon tasarımları ile karşımıza çıkacak. Note serisinin nasıl olacağı en çok merak edilen konulardan bir tanesidir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *