Samsung şimdide kablosuz kulaklık üstünde çalışıyor

Samsung kablosuz kulaklık teknolojisi üzerinde çalışıyor. Çok alıştığımız Samsung kulaklıkların yeni dönemde cebimize girilmesi bekleniyor.


Samsung son zamanlarda oldukça fazla trend bir şey üzerinde çalışıyor. Apple’ın kablosuz kulakları oldukça fazla rağbet gördüğü için diğer şirketlerde bu alanda bir yenilik yapmaya başladılar. Artık kablosuz kulaklıkla gezenlerin sayısı bir hayli fazladır diyebiliriz. Sizde konuyla ilgili olarak bütün detayları bu haberde öğrenebileceğiniz gibi kulisleri hareketlendiren Samsung iddiasını da öğrenebileceksiniz. Kablosuz kulaklığın elbette hangi model ile ortaya çıkacağı bilinmiyor ama yabancı kaynaklı haber sitelerine göre Apple’ın AirPords kullaklarına bir rakip çıkartacak gibi duruyor.

Apple’ın kablosuz kulaklık hamlesi ilk başta dürüst olmak gerekirse şahsım adına başarısız olacak bir girişim olarak görülüyordu. Ama olaya saza gibi atlayınca böyle yanlış yorumlar olduk çünkü kulaklıklar oldukça fazla bir satış oranınsa sahiptir. İphone kullanan herkes kablosuz kulaklarını ile oldukça büyük işleri yapmak istiyorlar. Eğer sizde Samsung telefon kullanıyorsanız bir iki ay içerisinde mükemmel bir teknolojiyle üretilmiş kulaklıklarla karşılaşabilirsiniz.

Android telefonlarıyla oldukça ünlü bir marka haline gelen Samsung sadece akıllı telefon teknolojisinde değil her türlü teknoloji ürününde piyasada ürün bulundurmaktadır. Ama en çok ürün sattığı alan genelde bilgisayar, televizyon, beyaz eşya ve akıllı telefon oluyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *