Samsung Note serisinde pembe renk stoklara girecek

Samsung yeni çıkaracağı telefonlarda oldukça büyük bir farklılık yaratacak yeni pembe renk seçeneğini görücüye çıkaracak. Bu pembe başka bir pembe olacak!


Samsung Note ailesinin yeni üyesi olarak Note 8 ile birlikte Pembe renginin gelmesi bekleniyor. Birçok kişinin bu anlamda yaptığı detayları kontrol etmek gerekirse söylenmesi gereken tek şey artık vaktinin geldiği ile alakalıdır. Samsung’un Note serisinde göze aldığı bu tür detayları araştırmak gerekirse renk seçeneklerinden çok tasarıma odaklanıyordu. Belli başlı tasarım çizgilerini koruyarak yeni model telefon üreten Samsung bu anlamda alkışı hak ediyor. Samsung’un bu renk seçenekleriyle birlikte birçok markayı geride bırakacağı biliniyor çünkü ezeli rakibi Apple’ın satış grafiklerine baktığımızda renkli modellerin genelde milyonlarca adet satış yaptığını görebiliyoruz. Bir şirket için 1 milyon adet telefon satışı demek binlerce personelin maaşının ödenmesi demektir. Samsung bu kulvarda pembe renk üreterek sadece kadınları değil bu rengi seven erkekleri de ciddiye alacak diye düşünüyoruz.

SAMSUNG PEMBE RENK TELEFONLARA KADINLARI HEDEF ALACAK

Samsung marka telefonların bu anlamda oldukça büyük satış oranlarına sahip olacağını söyleyebiliriz. Konuyla ilgili olarak birçok insanın yaptığı gibi insanların pembe renkli telefonları satın alabileceğini düşünüyoruz. Bu telefonları satın alırken yapılması gereken en önemli şeylerden birisi ise kılıf kullanmaktır. Eğer sizde telefon satın almak istiyorsanız ve özellikle renkli bir telefon satın alacaksanız kılıf kullanmayın. Çünkü renkli telefonlardan keyif alabilmeniz için onları olduğu gibi kullanmak çok daha fazla keyif verecektir. Samsung marka Note yeni renk seçeneğiyle birlikte aynı zamanda yeni teknolojilerle hayatımıza girecek.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *