Samsung Galaxy Note 8 Fiyatı ve Özellikleri

Samsung Galaxy Note 8 özellikleri ve fiyatıyla ilgili olarak ortaya atılan önemli iddialar bu akşam cevap buluyor. Samsung bu akşam yapacağı Unpacked etkinliği ile yeni model telefonlarını görücüye çıkaracak. Etkinlik TSİ 18.00’da başlayacak.


Samsung bu akşam yapacağı son dakika etkinlikle birlikte yeni telefonlarını ve ürünlerini bütün dünyaya tanıtacak. Bu anlamda yapılması gereken en büyük özelliklerden bir tanesi elbette bu ürünlerin hangi model telefonlarla ilgili olacağını söyleyecektir. Konuyla ilgili olarak Samsung bütün sosyal medya hesaplarında bu akşam saat 18.00’da etkinlik yapılacağını dile getirdi. Bu etkinlikle birlikte aynı zamanda merak edilen en büyük detaylarından birisi de ortaya çıktı. Samsung Apple’dan önce bir hamle yaparak en çok güvendiği ve donanım katili olan Note 8’i duyurabilir. Bu telefonla birlikte satışların bir hayli patlayacağı düşünülüyor çünkü Samsung’un donanım canavarı bu telefonda ele alacağı en büyük detay güvenlik ve kamera olacak. Eğer sizde telefonun tasarımını ve özelliklerini merak ediyorsanız çok kısa zaman içerisinde, tanıtım sonrasında sizlere detaylı bilgi vereceğimiz de aktaralım.

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 ÖZELLİKLERİ NASIL OLACAK?

Samsung Galaxy Note 8 ile ilgili olarak söylemek istediğimiz en büyük özelliklerden bir tanesi genel olarak ele alınacak konular oluyor. Bu konular arasında çift kamera muhabbeti var. Samsung birçok şirket gibi çift kamera telefon işine girecek mi bilinmiyor ama yeni telefonda kameranın çok daha iyi ve çok daha etkileyici olacağını söyleyelim. İphone’nun yeni modelleri ile yarışacak olan Note modeline olan ilgi yılardır büyüktür ve yeni modelde Galaxy S8 tasarımına benzer bir tasarımın ortaya çıkması bekleniyor.

Bu akşam tanıtımı yapılacak olan telefonun aslında çok daha sonra tanıtılması bekleniyor ama resmi Samsung sitesinde konuyla ilgili bir gelişme yaşanınca böyle bir karar alındı. Telefonda 64 GB model ile bir alt modelin olması bekleniyor. Konuyla ilgili detayları yakında açıklayacağız.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *