Samsung 23 Ağustos etkinliği için geri sayım başladı

Samsung Galaxy Note 8’in 23 Ağustos’ta tanıtılacağı tahmin ediliyor çünkü markanın duyuru kanallarına göre


Samsung’un başlattığı bir reklam ile 23 Ağustos tarihinde bir ürünün tanıtılacağını anladık. Bu ürünü kullanmak isteyen insanların sayısının artış olacağını düşünüyoruz.  Yeni etkinlikle birlikte Note 8 hakkında bir gelişme yaşanması bekleniyor. Bu tür detayların ortaya çıktığı bu günlerde yeni bir telefon görmek en azından yoğunhayat temposunda bir an olsun teknoloji sevenleri rahatlatacak. Konuyla ilgili olarak birçok kişinin yaşadığı dünyada neredeyse her 5 kişiden 3 tanesi akıllı telefon kullanıyor. Haliyle ortaya çok muhtemel bir pazar çıkıyor. İşte bu pazarda yer edinmek çok büyük şirketlerin işidir diyebiliriz. Samsung yeni etkinliğinde oldukça yaşanabilir bir hale getirilen akıllı telefonlarından bazılarını tanıtacak ama elbette bu tür bir detay için ortaya atılması gereken oldukça büyük kanunlar var. Eğer Asya’lı Samsung AB kurallarına uygun bir model telefon yaparsa satışlarının patlayacağını söyleyebiliriz. 23 Ağustos’ta yapılacak etkinlikle ilgili detaylar çok yakında ortaya çıkacak.

SAMSUNG 23 AĞUSTOS’TA NOTE 8 TANITABİLİR

Samsung, önümüzdeki etkinlikte yani bu ayın 23’ünde tanıtılmasını beklediğimiz Galaxy Note 8 ile ilgili tahminleri duyuruyla doğruladı. Bugün resmi Twitter hesabından bir GIF yayınlayan Samsung, Galaxy Note 8 modelini 23 Ağustos tarihinde tanıtacağını duyurdu ki hangi telefonu tanıtacağı belli olmayan yeni etkinlikte nasıl telefonların olacğaı da merak ediliyor. Tweet içinde Note 8 ifadesi kullanılmasa da, Note ailesinin en önemli özellikleri olan S Pen ve büyüklük vurgusu açık bir şekilde görülebiliyor ki yeni model telefonlarda bu tür özgürlüğün olması bekleniyor. Twitter’ın yanı sıra Samsung‘un resmi blogundan da duyurulan Galaxy Note 8 tanıtımı New York’ta düzenlecek ki yapılacak etkinliğinde burada yapılacağı biliniyor. Amerika’da düzenlenecek olan etkinlik sonucunda muhteşem tasarıma sahip bir telefonun tanıtılması bekleniyor ki bu anlamda ortaya çıkan en büyük detay tasarım ve yeni kalem oluyor. İnsanlar yeni kalemi ve aynı zamanda Note 8 tasarımını çok merak ediyorlar.

Tasarım anlamında oldukça büyük yeniliklerin olduğu Galaxy S8 ailesi ile benzer bir çizgide olması beklenen yeni model telefon, S8 Plus modelinden daha büyük ekrana sahip olacak. İki tarafı da kıvrımlı ve ince çerçevelerle “Infinity display” özelliğine sahip bir ekranla gelmesi beklenen Note 8’in arkasında ise 12 megapiksellik üstün özelliklere sahip çift kamera bulunacak. Note ailesinin en çok dikkat çeken özelliklerinden olan S Pen desteğine de sahip olacak olan Note 8’in diğer özellikleri ile ilgili ise henüz bir bilgi şirketin resmi kanallarından vatandaş ile paylaşılmadı. Eylül ayında tanıtılması beklenen yeni iPhone modelleri ile birlikte yılın en çok beklenen akıllı telefonlarından olan Samsung Galaxy Note 8’in tanıtımı canlı olarak yayınlanacak diye tahmin ediyoruz ama elbette konu hakkında bir araştırmanın henüz yayınlanmadığını söyleyelim. Eğer sizde bu tür detayları merak ediyorsanız söylediğimiz bu detaylar hakkındaki yorumlarınızı alt taraftan belirtebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *