Sahibinden Doğan fiyatına İmpala görenler aklını kaybediyor

Sahibinden satılan İmpala ucuz fiyatı ve rengi ile tam anlamıyla tüyleri diken diken ediyor. 1966 model İmpala Tofaş fiyatını Sahibinden satılıyor. Bu tür yerli girişimlerde bir Amerikan arabası hayali kuranların hayalleri gerçek oluyor.


Türkiye’de oldukça fazla ziyaretçi kitlesine sahip olan Sahibinden girişimi her geçen büyümeye devam ettiği gibi aynı zamanda birçok kişinin yakından takip ettiği bir platforma sahip oluyor. Eğer sizde bu tarz detayları merak ediyorsanız sitede yer alan arabalara bakarak vakit geçirebilirsiniz. Sahibinden artık öyle bir hale geldi ki sosyal paylaşım sitesi gibi canımız sıkıldığında ortaya giriyoruz. Evet İmpala alacak paramız yok, evet araba fiyatına telefon alacak paramız yok ama bazen o kadar kelepir ilanlara dek geliyoruz ki bu yüzden size bu haberi yapmaya karar verdik.

TÜRKİYE’DE KLASİK ARAÇLAR AZALMAYA BAŞLADI

Amerika’da olsa on binlerce dolar ödeyerek satın alabileceğiniz bazı klasik araçlar ülkemizde çok uygun fiyata satılmaya başladı. İnsanların klasik araçlara olan tutkusu elbette her geçen gün artıyor ama eski araba alıp sanayi adamı olmak istemeyenlerin sayısı bir hayli fazladır. Bu yüzden elindeki parayı çok daha uygun işlere kullanarak alabildiği kadar yüksek model araba satın almak istiyorlar. Türkiye’de devam eden bu muhteşem ucuz klasik araba çılgınlığı devam ediyor.

25 bin 500 liraya sizde çok uygun fiyata satın alabileceğiniz bu muhteşem İmpala için hemen telefona sarılabilirsiniz. Yukarıda gördüğünüz araba 25 bin lira gibi bir fiyata alıcısını bekliyor ama ilana çok daha iyi bakmanızı istiyoruz. 1966 model bir İmpala bu fiyata satılıyor. Tofaş’ın bile 20 bin liraya kadar çıktığı bu günlerde gerçekten bizde büyük bir şok içerisindeyiz. Sahibinden Türkiye’nin e-ticaret alanında oldukça lider olduğu bir girişim olduğu gibi bütün insanlara ücretsiz üyelik vererek herkesin ticaret yapmasına olanak sağlıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *