Sagopa Kajmer’in müzik klipleri rekora koşuyor

Ünlü rap yıldızı Sagopa Kajmer yıllar sonra video klipleri ile gündeme gelmeye başladı. İzlenme rekoru kıran videoları ile Sagopa Kajmer haberimizi okumadan geçmeyin.


Sagopa Kajmer’in müzik klipleri son zamanlarda çok fazla izlenmekle birlikte sosyal payşaım sitesi Youtube’da rekora koşuyor. Eğer sizde bu muhteşem klipleri izlemek istiyorsanız bu haberimizin devamını okuyun çünkü sizlere konu ile ilgili olarak detaylı bilgiyi bu haberimizde vereceğiz. Eskiden rap deyince akla gelen isimlerden birisi olan Sagopa Kajmer son yıllarda tozlanmıştı. Biz tarihin gizli sayfalarında sanıyorken bir anda Youtube’da klipleri ile gündeme gelen Sagopa Kajmer’in şarkıları çok sevildi. Eskisi gibi kendisine özgü rap stili ile şarkılara devam eden Kajmer bu anlamda alkışı hak ediyor.

Rap denince aslında akla direkt olarak siyaset geliyor diyebiliriz. Eski bir rap müzik dinleyicisi olarak bunları sizlere iletiyorum. Rap aslında siyasetin yer altındaki ismidir fakat son zamanlarda siyaset ortadan kalktı ve rutin konulara dönmeye başladı. Tarihe baktığımızda aslında tiyatrodan tutunda müziğe kadar herkes siyasetle direkt olarak bağlantılıydı. Sagopa Kajmer ilk olarak 366. gün ile gündeme geldi ve videodan önce sadece video tanıtımı yapıldı. Video yayınlandıktan sonra ise milyonlarca kez izlendi. Son baktığımda 30 milyon kadardı ama şuan bu sayının çok fazla olduğuna eminim.

SAGOPA KAJMER VİDEO KLİPLERİ İLE GÜNDEME GELİYOR

Sagopa Kajmer dur durak bilmiyor çünkü şimdide yeni bir şarkı ile gündeme geldi. Kajmer’in yeni videosunda Türkiye’nin ünlü isimlerinden olan ve Survivor ile çok daha fazla tanınan Atakan Arslan var. Avatar Atakan olarakta biliniyor ki ortaya koyduğu boks performansı tüyleri diken diken ediyor. Sagopa’nın yeni klibinde oynayan Atakan’ın rap müziği sevdiğini de biliyoruz. Ünlü rapçinin yeni yayınlanacak videosunu dört gözle bekliyoruz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *