Sadece otobüsler değil metroda yarın ücretsiz olacak

Metro İstanbul sosyal medya hesaplarında paylaştığı duyuruya göre seferlerini 15 Temmuz ile 17 Temmuz tarihlerinde kesintisiz ve ücretsiz olarak yapacak.


İstanbul’da tatil gününe denk gelen 15 Temmuz anma programlarında sadece İstanbul’da milyonlarca kişinin sokaklara inmesi bekleniyor. İnsanlara hizmet vermek amacıyla İETT araçlarını ücretsiz olarak çalıştıracak. İnsanlar o akşam olduğu gibi meydana inmek için bütün imkanları kullanacaklar. Hain darbe girişiminde olduğu gibi Erdoğan, Atatürk havalimanındaki gibi bir konuşma gerçekleştirecek ve bunu aynı saatte yapacak.

Metro İstanbul’un sosyal medya hesaplarında yapılan duyuruya göre 15 Temmuz 06.00’da seferlere başlayan metro hatları 17 Temmuz 06.00 itibarıyla ücretsiz olacak. Sizde metro kullanarak İstanbul’un her yerine gidebilirsiniz. Bütün meydanlar sizin, İstanbul sizin..

BELEDİYELER 15 TEMMUZ’U BİR HAFTA BOYUNCA ANIYOR!

Birçok belediye 15 Temmuz günü değil hafta boyunca etkinlikler yapıyor. Ücretsiz yemek ve çay desteği ile insanlara sürekli olarak hizmet ediliyor. Belediyelerin anma programlarını alkışlamak gerekiyor çünkü 1 hafta boyunca güvenlikte yüksek seviyede oluyor. Metro ve otobüsler ücretsiz olduğuna göre meydana inmek için hiçbir bahane kalmıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Adalet Bakanlığı personel alımı haberinde flaş gelişme

Adalat Bakanlığı'nın personel alımı listesi hakkında detaylar belli oldu. 300 personel alımı için sınav yerleri de belli oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.