Ronaldo’ya Çin’den beyin yakan teklif geldi

Çin’li bir kulüpten Ronaldo ve formasını giydiği kulüp Madrid’e beyin yakan bir teklif geldi. Ronaldo bu teklifi kabul ederse en çok kazanan futbolcunun rekorunun 3 katı kadar para kazanacak.


Futbol dünyasında gelişmeler bütün hızıyla devam ediyor. Futbol denince akla gelen ülkeler İspanya gibi ülkeler iken şimdi Çin büyük bir hamle yapmaya başladı. Sadece  Türk futbolunda değil bütün dünyada en iyi oyuncuları Çin’e çeken iş adamları ve futbol kulüpleri şimdi de Ronaldo’yu gözüne kestirdi. Ronaldo ise bu teklifi gözden geçirecek mi fazlasıyla merak ediliyor. Hem kulübe hemde Ronaldo’ya çok büyük bir teklif yapıldığı iddia ediliyor ki rakamları göz önünde bulundurduğumuzda teklifin gerçekten kayda değer bir teklif olduğu düşünülüyor.

TEKLİF ÇİN’Lİ BİR KULÜPTEN GELDİ

Çin’de futbola hangi gözle bakılıyor bilinmiyor ama iş adamlarının artık futbol kulüplerine yoğunlaştığı biliniyor. Bu anlamda birçok ünlü futbolcunun Çin’e transferi son zamanlarda çok normal bir şey haline gelmeye başladı. Ronaldo’ya yapılan 100 milyondan fazla teklife ünlü oyuncunun nasıl bir cevap verileceği ile en çok konuşulan konular arasında yer alıyor. Dünyanın en çok kazanan futbolcusu şuan yıllık 40 milyon civarı bir şey alıyor. Ronaldo teklifi kabul ederse yılda 120 milyon dolar ile gerçekten de rekoru üçe katlayacak ki bu anlamda kulübünde büyük rekor kıracağını belirtmek gerekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

FIFA 18 yüz ifadeleri konusunda takipçilerini güldürecek

FIFA 18 yüz ifadeleri konusunda çok büyük güncelleştirmeler ile takipçilerini güldürecek. Sadece belli başlı ünlü oyuncuların yüz ifadeler, saha içerisinde davranışları konusunda şirket büyük bir yenilik yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.