Powerbank olmadan dışarı çıkanlar depresyona giriyor

Powerbank olmadan dışarı çıkanlar uzun süre telefonla uğraşıp şarjlarını bitince sosyal medyada gezinemediği ve oyun oynamadığı için depresyona giriyorlar. Hemen haberimizi okuyun.


Powerbank olmadan dışarı çıkanlar uzun süre telefonla uğraşıp şarjlarını bitince depresyona giriyorlar. Artık akıllı telefonlar insanların en fazla vakit geçirdiği şey oldu. Bu duruma örnek vermek gerekirse söylemek istediğimiz şeylerden birisi akşama kadar sosyal medyada gezmek, oyun oynamak veya bu tür şeyler olacaktır. Eğer sizde bu tarz detayları merak ediyorsanız bu haberi sonuna kadar okuyun.

Powerbank ilk çıktığı aylarda çok gereksiz bir alet olarak görülüyordu ki ben böyle gördüğümü belirtmek istiyorum. Şimdi ise günü kurtaran hatta bir iş kurtaran şey oluyor. Powerbank olmadan neredeyse bütün gün boşuna gidiyor. Özellikle iş adamları sürekli olarak telefonla konuştuğunda şarjları neredeyse 4-5 saat düzeyinde gidiyor. Özellikle Apple marka telefonlar şarj tutmuyorlar ve sürekli olarak şarj taşımak zorunda kalıyoruz. Bu anlamda yapılması gereken şeylerden birisi Powerbank almak olacaktır.

POWERBANK TAM ANLAMIYLA GÜN KURTARIYOR

Piyasada tam şarj ile telefonlarınızı 5-6 defa şarj edebileceğiniz birçok markanın Powerbank kategorisi bulunuyor. Dolayısıyla bu tür detayları okurken bile yeni bir teknoloji ortaya çıkmış olabilir. Dolayısıyla sizde söylediğimiz her ciddiye alarak kendinize bir Powerbank alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *