Poppy Türkçe başlıklı video yayınlayınca ortalık karıştı

Poppy ismine sahip Youtube kanalı birbirinden saçma videoları ile gündeme gelmeye devam ediyor. Şimdi ise Türkçe başlıklı ve alt yazılı bir video yayınlandı ve vatandaşlar bu duruma çok şaşırdılar.


Poppy Türkçe başlıklı video yayınladı ve Youtube sektörü tam anlamıyla kafayı yedi. Bugün birçok yabancı Youtuber Türkiye üzerinden gelir elde etmeye ve ünlü olmaya devam ediyor. Ülkemizde ‘tek göz’ olayından dolayı oldukça fazla takip edilen Poppy son zamanlarda sürekli olarak konuşulan bir konu oldu. Biz onu konuşurken kendisi eksik kalmadı ve Türkçe başlıklı bir video yükledi. Üstelik videoda Türkçe alt yazı seçeneği bulunuyor. Bu anlamda yapılan araştırmaları bu haberimizde topladık.

KISA BİR ANALİZDEN SONRA VİDEO BAŞLIĞI ORTAYA ÇIKIYOR

Youtube’da video paylaşan ve bu işten para kazanan insanlar Youtube’da nasıl analiz yapılıyor çok iyi biliyorlardır. Bilmeyenler için kısa bilgi verecek olursak, panelde hangi ülkeden kim daha fazla kazanmış görebiliyorsunuz. Sadece ülkeleri değil cinsiyetleri, yaş aralıklarını ve birçok durumu yine Youtube panelinden görüntüleyebilirsiniz. Böylece hangi yaşa, hangi ülkeye ve hangi cinsiyete video yapmanız gerektiğini görebiliyorsunuz. Poppy için  Türkiye’de oldukça fazla sosyal deney videosu çekilmiştir ki bu videolar yine insanlarımız tarafından oldukça büyük izlenme oranlarına sahip olmuştur.

Poppy isimli kanalda oldukça saçma içerikler vardır. Korku müziklerinden seçmece seçilip arka plana koyuluyor ve ucuz bir mikrofonla konuşuluyor. Bu esnada sarışın kızın görüntüleri görünüyor ve insanlar oldukça saçma bulduğu için bu kızı özel bir varlık haline getiriyorlar. Hakkında birçok iddia yapıldı ama her Youtuber gibi para kazanmak için yola çıkmış ve bu yolda başarılı olan bir insandır. Başarılarının devamını diliyoruz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *