Polina Chursanova’nın yeni formatı düşman çatlatıyor

Rusya’ya ayak basmadan duramayan Polina Chursanova yaz ortasında yağmur yağan Moskova’da görüldü. Bir türlü yerinde oturamayan Chursanova tam bir seyahatçi çıktı!


Polina Chursanova’nın Youtube kanalında yayınladığı yeni videoda oldukça değişik bir format vardı. Rusya’nın Moskova şehrine gidip 2 haftaya yakın orada kalacak olan Antalya aşığı Polina Chursanova’nın video formatı değişikliği yaptığı düşünülüyor. Moskova’ya ayak bastığında oradaki yerli bir Youtuber ile buluşan ünlü Youtuber oldukça eğlenceli vakit geçirdi. Videolarında ise bir değişiklik olduğu çok net bir şekilde görüldü. Müzikler ve aynı zamanda çekim teknikleri alışık olduğumu bir çekim değildi. Oldukça kaliteli videolarla birlikte Chursanova’yı izlemeye devam ediyoruz ama bu yeni çekim teknikleri videoyu çok mükemmel yapmış.

BİR TÜRLÜ YERİNDE OTURAMIYOR

İstanbul’da ev tutan Chursanova’nın okulunu bıraktığını biliyor. YTÜ’de iktisat okumak istemeyen ünlü Youtuber tahmin ettiğimize göre İstanbul’da işini büyütmek istiyor. Taksim’de bir ofise gittiği gibi buraya yakın bir yerlerde ev tuttuğu biliniyor. Çok yakında eviniz tanıtan bir videoyu göreceğimizi biliyoruz ama videonun bu kadar geç kalmasının nedenini sürekli olarak seyahat etmesidir diye tahmin ediyoruz. Daha son videosunda Antalya’ya giden ünlü Youtuber şimdide Rusya’ya adım attı. Yakınlarıyla ilişkinin oldukça iyi olduğunu biliyoruz ama bu kadar sık seyahat etmesi ilerde seyahat bağımlısı birisi haline getirebilir.

Polina Chursanova’nın yeni bir okulda yeni bir bölümle hayata devam edeceğini tahmin ediyoruz. Çok yakında okulunu öğreneceğiz diye tahmin ediyoruz. Bileniniz bilir ki ÖSYM puanınız bir yıl içerisinde geçerliliğini koruyor. Yani eğer okul veya bölüm değiştirmek istiyorsanız tekrar puanınızı kullanabilirsiniz. Belki bununla belkide yeni bir sınavla Polina için yeni bir eğitim hayatı başlayacak. Muhtemelen medyayla yakından ilgilenecek olan Chursanova bu tarz bölümleri listenin en üstüne atacaktır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *