Polina Chursanova’nın yarı çıplak fotoğrafını gören küçük dilini yutuyor

Polina Chursanova bugün yayınladığı videosuyla birlikte İnstagram’da yarı çıplak bir fotoğraf paylaştı. Polina Chursanova bu fotoğraf ile sosyal medya gündemine oturdu.


Ünlü Youtuber Polina Chursanova son videosuyla birlikte oldukça fazla tepki çeken bir fotoğraf paylaştı. Tam anlamıyla İnstagram koptu diyebiliriz çünkü resim yorum yağmuruna tutuldu. İnstagram yönetimi halen kötü yorumlara çare bulamadığı için maalesef resmin altında onlarca belkide yüzlerce ‘yazılmaması gereken’ yazı var. Bu anlamda kimse yorumları ciddiye almıyor. Şuan Rusya’da tatilde olan Youtuber’ın çok yakında Antalya’ya ayak basması bekleniyor. Polina Chursanova’nın en son fotoğrafı ise sadece pantolonlu bir fotoğraf oldu. Fotoğraf çok kısa sürede binlerce beğeni aldı.

ÇOK YAKINDA MADDİ İÇERİKLİ BİR VİDEO GELECEK

Polina Chursanova son yayınladığı videoda Youtube’dan kazandığı paralar başta olmak üzere maddi içerikli bir video çekeceğini söyledi. Bu videonun ise kendini hazırladığı bir günde geleceğini söyledi. Elbette takipçilere karşı video çekerken hazır olmak için oldukça büyük çabalar sarf ediliyor. Takipçilerinin bu video isteğini geri çevirmiyor ama bu tür videoyu hazır olduğunda çekeceğini de söylüyor.

KEREM ARSEVEN BENİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ BİRİ!

Youtube’da videoları ile sürekli olarak gündeme gelen ve haftada bir video paylaşan Chursanova’nın bir takipçisinin sorusu üzerine verdiği cevap ise yeniden kulisleri hareketlendirecek. Kerem Arseven’in arkadaşlığına çok önem verdiğini ve o varken birçok sorunu çok daha kolay çözebildiğini söyledi. Daha öncede beraber festivale gitmişlerdi. Her konuda fikrini sorduğunu ve bundan karşı tarafın yorulduğu tahmin ettiğini söyledi.

YOUTUBE’DAN KAZANDIĞI İLK PARAYLA BAŞKA ŞEHRE GİTMİŞ

Youtube’dan kazandığı ilk parayla kendisi için çok önemli bir arkadaşını ziyaret için başka bir şehre gittiğini söyledi. Bu arada takipçiler yine merak ediyor biliyoruz yeni ev videosu ne zaman gelecek diye ama Polina yine konuyla ilgili bilgi vermedi. Yeni evine çok alıştığını söyledi. Yeni ev videosunun ne zaman geleceği merak edilirken Polina’nın son fotoğrafı çok fazla beğeni aldı. (akcyseo)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *