Polina Chursanova yine klasik hareketini yaptı

Ünlü Youtuber Polina Chursanova son videosunda iki hafta Rusya’da kalacağını söyledi. Rusya’ya ayak basmadan duramayan Chursanova’nın İstanbul ev turu videosu bekleniyor.


Youtube’a attığı günlük videolarıyla sürekli olarak gündeme gelen ünlü Youtuber Polina Chursanova’nın son videosuna bakan yine klasik hareketini yaptığını görüyor. Polina Chursanova Rusya’ya gitmeden duramıyor. Daha yeni kendisine İstanbul’dan ev tutan Chursanova ilk olarak Antalya ve orandan da Rusya’ya gitti. Rusya’ya gidince yine rahat durmadığı gibi orada video çekmeye birisini bulmuş. Ama söylemeden geçemeyeceğimiz son videosunda oldukça güzel efektler ve çekim teknikleri kullanılmış. Yeni kamera yüzünden mi yoksa yanındaki Rus erkeğinin karizmasından mıdır bilinmez ama Polina’nın son videosu çok iyi olmuş. Tebrikler kız.

İZLEYENLERİN BEYNİ YANDI

Youtube’da neredeyse her hafta günlük bir video atan Chursanova, izleyicilerinin beynini yaktı. Aynı video içerisinde ilk önce şehir, sonra ülke değiştiren bu Youtuber tam bir seyahat hastası haline mi geldi merak ediliyor. Bu kadar sık yapılan seyahatlerin elbette bir açıklaması vardır diye düşünüyoruz. Özlem olabilir, yoğunluk öncesi tatil olabilir, zorunluluk olabilir yada keyfi olabiliriz. Bu hiçbirimizi ilgilendirmez. Rusya’ya gitmeden, Antalya’yı görmeden ve İstanbul’ koklamadan yapamayan tek insan sevilen Youtuber Polina Chursanova değildir çünkü İstanbul bağımlılık yapar, Antalya aile hasretidir.

POLİNA UZUN SÜRE RUSYA’DA KALACAK

İzleyicilerin yorumlarına baktığımızda ise genelde bir ev videosunun gelmesi bekleniyor. Polina böyle şeyleri pek sevmiyor ama herkes İstanbul’da yeni taşındığı evin VLOG tarzı bir videosu için gün sayıyor. İzleyiciler bunun için biraz bekleyecekler çünkü Polina son videosunda 2 hafta Rusya’da kalacağını söyledi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *