Polina Chursanova sonunda İstanbul’a taşındı

Türkiye’de oldukça ünlü bir Youtuber olan Polina Chursanova’nın son videosu yayınlandı. Son videosunda Amerika postasından Kerem ön planda olduğu gibi aynı zamanda İstanbul’a taşınması da ön plandadır.


Türkiye’de oldukça başarılı işler çıkaran ve günlük olarak videolar ile karşımıza çıkan Polina Chursanova sonunda temelli olarak İstanbul’a taşındı. Başlangıcından bahsetmek gerekirse üniversite için İstanbul’a gelen Chursanova, İstanbul’u çok sevdiği gibi en çok izlenen videolarını burada çekti. Birçok Youtuber İstanbul’da bulunduğu gibi Google Türkiye’nin de yine İstanbul’da bulunduğunu söyleyelim. Dolayısıyla burada kalmak isteyen ünlü Youtuber artık temelli olarak şehre taşınmayı çok uygun buldu.

YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ AŞIK OLDUĞU OKULDU

Yıldız Teknik Üniversitesi’nde İktisat okuyacak olan daha yolun başında olan Youtuber Polina Chursanova, hazırlığını tamamlayıp bölüme geçtikten sonra bölümün kendisine göre olmadığını anlayıp daha ilk dönem bitmeden okulu bitirme kararı almış. Bu kararı verirken ise çok düşündüğünü bir videosunda dile getirdi. Okulu bıraktığını takipçilerine çok geç söylese de videolarında oldukça büyük başarı yakaladı. Yüklediği bazı videolardan milyonlarca izlenme oranı aldı.

AMERİKA POSTASINI AİLESİYLE TANIŞTIRDI

Videolarında gördüğümüz kadarıyla Taksim’de bir ofise gidip geliyor Polina ve bu ofisi anladığımız kadarıyla çok seviyor. Amerika’dan gelen Kerem ile de arasının pek iyi olduğu videolarda çok net görünüyor. Antalya’ya gidip arabayla İstanbul’a gelen Polina Chursanova eşyalarını getirdi. Ortaköy’de kaldığı yurttan eşyaları Amerika Postam’ın yöneticilerinden olan Kerem ile taşıyan Youtuber, Kerem’i ailesiyle tanıştırmayı da ihmal etmedi. İlerleyen günlerde oldukça büyük işlere imza atacak olan Polina’nın projelerini dört gözle bekliyoruz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *