Polina Chursanova okulu bıraktı!

Ünlü Youtuber Polina Chursanova Yıldız Teknik Üniversitesi’nde okuduğu bölümü bıraktığını söylerken aynı zamanda özel hayatı hakkında da yorumlarda bulundu. Detaylar haberimizde!


Polina Chursanova Youtube’da videolar çeken ve aynı zamanda çok güzel VLOG’lar ile karşımıza çıkan muhteşem bir insandır. Hayat dolu ve aynı zamanda insanlara karşı çok iyi bir tavır sergileyen Polina’nın okulu bıraktığı habere geldi. Son yayınladığı videoda okulu bıraktığını söyleyen Polina Chursanova’nın merak edilen diğer konularını bu haberimizde ele aldık. Yıldız Teknik Üniversitesi’nde İktisat okuyan ünlü Youtuber maalesef hem okulu hem de bölümü bıraktı. Merak edilen konulardan bir tanesi ise Polina’nın özel hayatı oluyordu. Bu haberimizde bu konuyu da ele alıyoruz.

POLİNA CHURSANOVA EĞİTİM HAYATINA ARA VERDİ

Yıldız Teknik Üniversitesi hazırlık eğitimini tamamladıktan sonra bölüme geçen Polina’ya Davutpaşa’nın bayırı çok dik geldi. Okulun bir kapısından girerek bir kapısına giden Chursanova ilk dönemden sonra bölümünün kendisine göre olmadığını düşünerek okula ara vermiş ve hemen akabinde devam etmeme kararı almış. Okula aşık olduğunu ama bölümden dolayı okulu değiştirmek zorunda olduğunu söyleyen Youtuber yeni eğitim sezonunda belki tekrar okulda başka bir bölüme adım atabilir ama tahminlere göre özel üniversitede okuyacağı düşünülüyor.

Polina muhtemelen daha önceki ÖSYS puanı ile başka bir okula geçme hakkını kullanabilir ama tekrar üniversite sınavlarına girebilir veya yatay geçiş ile direkt olarak okul değiştirebilir. Amerikan Postam’dan Kerem ile sevgili iddialarına ise son videoda yanıt geldi ve sadece arkadaş olduklarını söyledi. Polina’nın okulu, bölümü ve İstanbul’u bıraksa bile Youtube hayatını asla bırakmaması gerektiğini düşünüyor ve bu yolda kendisine sonsuz başarılar diliyoruz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *