Petek Dinçöz salgından dolayı soluğu hastanede aldı

Petek Dinçöz kendi çocuğunuz iyileştirmeye çalışırken salgından dolayı soluğu hastanede aldı. Bronşit olan sanatçının sağlık durumu gayet iyi! Detayları haberimizde anlattık.


Petek Dinçöz kendi çocuğunuz iyileştirmeye çalışırken salgından dolayı soluğu hastanede aldı. İlk olarak gelen bilgilere inanmayarak bizde sanatçının sosyal medya hesabına girdik ve ilk olarak açıklamasına baktık. Zaten aktif olarak sosyal medya kullanan ünlü şarkıcıyı sizde sosyal medya hesaplarından takip edin ve anlık olarak onun hakkında bilgi edinin.

Bazı basın kuruluşları öyle manşetler atıyorlar ki insanlar gerçekten bir şey oldu diye heyecanlanıyorlar. Herkes rahat olsun çünkü Petek Dinçöz sadece bronşit olmuş. Eğer sizde kendiniz görmek istiyorsanız hemen Petek Dinçöz’ün İnstagram hesabına girerek son bağlantıya bakabilirsiniz. Ayrıca yine bu sayfadan oğlunun son haline de bakmak mümkün olacaktır.

PETEK DİNÇÖZ KOLUNDA SERUM İLE TAKİPÇİLERİNE VİDEO ÇEKTİ

İlk olarak bizde hastanede yatarken görünce gerçekten bir şeyler var sandık ama durum sosyal medyadaki gibi değil. Ünlü sanatçı oğlunu iyileştirmeye çalışırken kendisi hastalanmış ve bunu sosyal medyadan merak eden insanlar ile paylaşıyor. Sanatçının zaten milyonlarca takipçisi var bu takipçiler sabah akşam onun nasıl olduğunu merak ediyorlar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *